Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

YADEM'den ‘Yaşadım Yaşlanmadım' sergisi

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Yaşlı Destek Merkezi tarafından şehirde bulunan bir AVM'de ‘Yaşadım Yaşlanmadım' isimli Kûfi Hat sergisi açıldı.

13:21   |   16.05.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Yaşlı Destek Merkezi tarafından bir AVM'de 'Yaşadım Yaşlanmadım' isimli Kûfi Hat sergisi açıldı.


Sergide; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sebiha Başaran, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Hattat Orhan Altuğ ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sergi, 20 Mayıs Pazar gününe kadar AVM'de ziyaretçilerine açık olacak.


Daha kaliteli zaman

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, "Yaşlılarımıza YADEM bünyesinde farklı branşlarda hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin amacı yaşlılarımızın daha kaliteli zamanlar geçirmelerini istememizdir. Bugün buna şahit olduk. Yaşlılarımız Hattatlık konusunda çok iyi eserler ortaya koymuşlar. Bu sergi ile yapmış olduğumuz hizmetin ne derece önemli ve yerinde olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Bu güzel eserleri bizler ile buluşturan yaşlılarımıza çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 17921 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 775 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ÖFK
23.05.2018 10:03
YADEM ile yaşlılarımız her daim gözetim altında olup, ihtiyaçları dahilinde şimdiye dek; -1700 saat Fizik Tedavi Seansı, -1100 ev temizliği, -605 kişisel bakım hizmeti, -1152 hane ziyareti ve psikolojik destek seansı, -330 hastane refakati, -524 hane durumlarına yönelik tespit çalışması, -18 Doğa Yürüyüşü, -10 sağlık taraması, -1 gezi, -1 sergi, -Yaşlılarımıza farkındalık artırmaya yönelik 4 Farkındalık Semineri yapılmış olup, -Yaşlılarımız YADEM'deki hizmetleri öğrenmek için 5000 çağrı bırakmışlardır. Yaşlı Destek Merkezi'nin yaşlılarımız tarafından her geçen gün daha çok ilgi görmekte ve hizmetlerimizin çeşitliliği de bu yönde arttırılmaktadır. ?
Online Ziyaretçiler