Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

“Orhan Cami Meydanında miting var”

İsrail terörünü lanetmek için 17 Mayıs Perşembe günü Orhan Cami Meydanı'nda miting var. ‘İsrail'e Lanet Filistin'e Destek' mitingi saat 17.00'da başlayacak.

17:23   |   16.05.2018
Haber Resmi

ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs'e taşımasının ardından 60 Filistinli'nin şehit edilmesine tepkiler büyüyor. Sakarya'da 15 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen basın açıklamasının ardından 'İsrail'e Lanet Filistin'e Destek' mitingi düzenlenecek. 17 Mayıs Perşembe günü saat 17.00'da Orhan Cami Meydanı'nda İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları lanetlenecek. Ezgileriyle Grup Yürüyüş mitinge konuk olacak. Yapılan açıklamada, "17 Mayıs Perşembe günü 'İsrail'e Lanet Filistin'e Destek' mitingine tüm Filistin dostu Sakaryalıları davet ediyoruz" denildi.

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 20359 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1311 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Laz ziya
17.05.2018 12:56
Arkadaslar nedense her secim geldi mi biri bu akp can simiti gibi yetisior...her zaman bir düsman...simdi adama(olana)sormazlar mi DÜN MECLISDE YAPILAN israel ILE YAPILAN TÜM ANTLASMALARIN IPTALI ICIN BU MUHAFAZAKAR akpNIYE RED OYU KULLANMISTIR...BIRDE KENDISINLE ITIFAKTA OLMAYAN PARTILERI fetö ILE SUCLARKEN O ZAMAN YINE MECLISDE fetönün SIYASI AYAGI ARASTIRILSIN ÖNERGESINE NIYE RED KULLANMISTIR..YANI ÖTEKI PARTILER fetöysa NIYE akp BUNLARI IFSA ETMEMISTIR RESMI YOLDAN?BAKIN MADALYA KONUSUNA GIRMICEM ZATEN..VEYA KIMIN OGLU HANGI GEMIYLE..VEYA GDO LU TOGUMU NERDEN GELDIGINE..BILMIYORSANIZ UYUMAYA DEVAM vs....
merda
17.05.2018 10:56
HER SEÇİM AYNI SAHNE AKP YİNE OYU KAPMA İÇİN HER ZAMAN BU OYUNLAR SEÇİME DENK YAPILIYORRR
Ahdem54
17.05.2018 02:48
Miting yapıp halkın gazını alanlar gemiciklerle İsrail'le ticaret yapıp paraları cukkalıyorlar. Sizi gidi yalandan kardeşler sizi...
kertenkele
16.05.2018 23:14
''Türkiye kardeşine sahip çıkıyor'' İsrail'i,yahudi'yi,Abd'yi ve siyonizm'i lanetliyoruz..Eyvallah.İyi güzel fakat yediğimiz yediğimiz yemeğe kadar yayın yaptığımız abd ve israil kuruluşlarının başında olan malum sosyal medyaları kullanarak (google-twitter-facebook-instagram vb ) bunlara para kazandırmak ne kadar doğru?.Bu paralar ile Filistinli kardeşlerimize kurşun sıkılıp bomba atılmıyor mu?.Alternatif yerli sosyal medya geliştirilmeli..Eğer Filistin konusunda yürekten samimi isek tabii..
Online Ziyaretçiler