Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bilal Erdoğan Sakarya çadırında

Etnospor Kültür Festivali'nde Sakarya çadırını ziyaret eden Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, “Sakarya bizim için her zaman özel bir yeri olan şehir olmuştur” dedi.

17:30   |   16.05.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından düzenlenen Etnospor Kültür Festivali'nde Sakarya'yı temsil etti.


9-13 Mayıs tarihlerinde İstanbul Yenikapı'da gerçekleştirilen programda Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar ve çok sayıda katılımcı yer aldı.


Erdoğan Sakarya çadırında
Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar, "Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Etnospor Kültür Festivali'ne katıldık. Şehrimizin değerlerini anlatıp, katılımcılarla paylaşalım istedik. Misafirlerimize Uhut ve Kabak Tatlısı ikram ettik. El emeği kaşık ve süpürge yapımı gerçekleştirdik. Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel çadırımızı ziyaret etti. Kaşık ustasından ustalığın detaylarına ilişkin bilgiler aldı. Kendisi de tecrübe etmeye çalıştı. Uhut Tatlımızı da çok beğenerek hediyelik aldı. Sayın Erdoğan'a gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyoruz" dedi.


Sakarya değerli bir şehir
Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Sakarya standını ziyaret ettik. Daha önce Taraklı'ya gelmiş, çok beğenmiştim. Sakarya bizim için her zaman ayrı olan bir şehir. Sakarya insanıyla, taşıyla, toprağıyla bizim değer verdiğimiz bir şehir olmuştur. Etkinlik kapsamında Sakarya'nın da burada olması bizleri memnun etti. Etnospor etkinliği her geçen gün daha da gelişiyor, ilgi artıyor. Sakarya'ya ve Sakaryalılara selamlarımı iletiyorum" diye konuştu.
 

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 13996 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6969 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
tahta kaşık
18.05.2018 08:21
ey taraklılı kaşık ustası ALLAH c.c sana uzun ömürler versin .eğer sana birşey olursa bu tip fuarlara koskoca SAKARYA yı temsil edecek başka bir şey bulamıyacaklar. yahu koskoca SAKARYA nın sadece tahta kaşığı mı meşhur !!!!!!! nerde kabak tatlısı ,nerde, dartılı keşkek i , nerde. meşhur ıslama köfte tezgahı , nerde çatalköprü nün manda sütü yoğurdu,geyvenin ayvası ,sapancanın kastarca eriği ....... say say bitmez yine sınıfta kaldın zeki toçoğlu
Orhan karakul
17.05.2018 00:11
Merak ettiğim Bilal Erdoğan kimdir? Neden haber yapılıyor.cumhurbaskani,başbakan,milletvekili mi? Sn medyabar
zaaaaaa xD Endo
17.05.2018 12:03

REİSİMİZİN OĞLU BAŞTACIMIZ ŞEHZADEMİZ BİLAL HAZRETLERİ

helal adanalı celal
17.05.2018 08:18

ünlü türk düşünürü, milli ok atıcı, babacım bilal...

hakan sakaryalı
17.05.2018 01:48

konu etnospor. sakarya da burda tanhıtılıyor. bilal erdoğan da etnospor konfedarasyıon başkanı. sizce haber yapılamaz mı orhan bey :)

Online Ziyaretçiler