Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hendek'in yeni yaşam merkezi açılıyor

Hendek Atatürk Parkı'nda tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Toçoğlu, “18 Mayıs Cuma günü düzenleyeceğimiz açılışın ardından ilçe iftarıyla Hendeklilerle bir araya geleceğiz.” dedi.

18:19   |   16.05.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Atatürk Parkı'nda tamamlanan çalışmaları yerinde inceledi. Toçoğlu'nun beraberinde AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan yer alırken Başkan Toçoğlu, Hendek Atatürk Parkı'nın açılış ve iftar programına tüm Hendek halkını davet etti.


18 milyonluk yatırım





Başkan Toçoğlu, "Büyükşehir Belediyesi olarak Hendek'e yeni bir yaşam merkezi sözünü vermiştik. Çok şükür ki bugün Hendek Atatürk Park'ta çalışmalarımızı tamamlamış olmanın mutluluğu yaşıyoruz. 20 dönümlük alan üzerine kurduğumuz yaklaşık 18 milyonluk merkezimiz, Hendek'in yaşam standartlarını yükseltecek. İnşallah ilçemizin her türlü ihtiyacına cevap verecek bu güzel tesisi 18 Mayıs Cuma günü hizmete sunacağız. Hayırlı olsun" diye belirtti.


Açılışa davet

Toçoğlu, "Tesisimizde bulunan konferans salonumuz aynı zamanda düğün salonu olarak da kullanılabilecek. Bin metrekarelik bir kafeteryamız kullanıma hazır. 580 metrekarelik bir süs havuzumuz, 100 araçlık bir otoparkımız ve çocukları için inşa etiğimiz 22 tip oyun grubumuz açılışa hazır.  18 Mayıs Cuma günü düzenleyeceğimiz açılışın ardından ilçe iftarıyla Hendeklilerle bir araya geleceğiz. Hendek Atatürk Parkı'nın açılışına tüm halkımızı davet ediyorum" dedi.






Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 15831 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2010 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
sado
17.05.2018 11:08
Bugün E5 ten geçerken gördüm son derece modern bir görüntüsü vardı,umarım gerçekten güzel keyifli kaliteli bir mekan olur.Hayırlı uğurlu olsun Hendek
Koca Sinan
16.05.2018 21:42
Parkın ismini çok aramışlar anlaşılan.
sado
17.05.2018 11:05

SEN KESİN HENDEK Lİ DEĞİLSİN,BİR HENDEK Lİ ATATÜRK ÜN İSMİNDEN RAHATSIZ OLMAZ BİZ VATAN MİLLET DİN BAYRAK ATATÜRK DEĞERLERİ İLE BÜYÜDÜK.BU ARADA SEN ŞİMDİ YORUM YAPMAK İÇİN BEĞENMEZ YAPARSIN KENDİNİ AMA O MEKANDAN DA AYRILMAZSIN,HANGİ AMAÇ İLE BİLEMEM ARTIK

vatan haini
17.05.2018 08:39

atatürk park bu isimde ne var atatürk olmasa sende olmazdın vatan haini

Online Ziyaretçiler