Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Partili eski başkandan kamuda tasarruf eleştirisi

AK Parti Sakarya eski kadın kolları başkanı Şengül Morgül, döviz krizi dolayısıyla yaşananları eleştirdi.

23:26   |   11.09.2018
Haber Resmi

Daha önce AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yapan ve milletvekili aday adayı da olan Şengül Morgül, döviz krizi dolayısıyla yaşanan seferberliğe kamunun destek vermemesini eleştirdi.

Morgül, "Her taraftan saldırı var dedik, vatandaş olarak ne var ne yok yastık altını boşalttık ıphone falan filan zararına elimizden çıkardık, yerli dedik milli dedik... Ben niye kamuda bir tasarruf veya milliye bir dönüş  göremiyorum.!!! Bu iş sadece vatandaşın çabasıyla olur mu?" dedi.

Adayorum

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 33494 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7048 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
akar yakıt
14.09.2018 12:03
iki binek aracın yakıtından tasarruf olmaz. tasarruf doğru planlama ve doğru yatırımla olur. iyi hizmet ve denetleme için makul harcamayı kısmak tasarruf sayılmaz.
vatandaş
12.09.2018 13:23
peki bir ülkede gelir adaletsizliğinin bu kadar açık olduğu bir toplumda huzur olurmu ,daha açıkçası bir kişi yamek yese ve miğde ben sadece istifade edecem dese iç huzursuzluk başlamaz mı ,sen çalışanın hakkını verirsen o zaman toplumda huzur olur yoksa zor günler gelecek bu ülkede benden uyarması
serdivan
12.09.2018 09:06
Şengül hanım çok doğru söylüyor. Sakarya il sağlık müdürlüğünde şube müdürleri dahi özel yemeklere devletin arabası ile gidiyorlar.
Hulusi kaçar
12.09.2018 08:56
Çok doğru !!!!! Belediye daire başkanlarına özel araç benzin veriliyor adamlar özel işlerinde bile kullanıyor.Hatta çocuklarını okuldan bu araçlarla aldırıyorlar.Birde şoförleri varmış :)) .Kış tatili yaz tatili herşey bedava zaten dünya kadar maaş alıyorlar.Normal vatandaş nasıl kendi imkanlarıyla hareket ediyorsa bunlarda etsin .Sonra bu kişiler diğerlerine tepeden bakıyor kendilerini birley zannediyorlar.
Cihan
11.09.2018 23:44
Dogru söylüyor belediyelerde ciddi bir kiralık arabalar var bunlar acilen azaltılmalı arabaların belediye işlerinden başka bir yerde kullanılmaması kontrol edilmeli mesai saati dışında kullanılmamalı herkes kendi özel arabasını kullanmalı şirket yönetimindeki kişilere bile araba verilmemesi gerekir devir iktisat devri yabancı marka arabaları satmalı yerli araba kullanılmalı
Online Ziyaretçiler