Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ferizli'den Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık'a ziyaret

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal ve Meclis Üyesi İsmail Durmaz ile beraber Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık'ı makamında ziyaret etti.

16:20   |   12.09.2018
Haber Resmi

Ziyarette Prof. Dr. Sarıbıyık'a Ferizli heyetinden yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.


Ziyarette başkan soğuk "Yıllardan beri ilçemizin eksiklerini tamamlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Tarımda, sanayide dev projeler yaptık. Halkımıza ilçemizi her anlamda kalkındırmanın sözünü verdik. Doğalgaz, alt yapı, hastane, OSB'ler, sulama projeleri yanında vaatlerimiz arasında bir de fakülte sözümüz vardı. Uzun zamandır ilçemize bir Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi

kazandırma yönünde çalışıyorduk. Ferizli Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi TBMM tarafından onaylandı. Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi önemli bir fakültedir. Bizde sizin desteğinizle bu fakülteyi ilçemize bir an önce kazandırmak istiyoruz. İnşallah sizin de desteğinizle Ulaştırma ve Lojistik Fakültemiz kısa zamanda kurulup ilçemizde hizmet verecektir." dedi.


Prof. Dr. Mehmet sarıbıyık ise; "Hayırlısıyla görevimize başladık. Sakarya ilimiz ve ilçelerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah Ferizli'de yapılması planlanan lojistik fakültemiz için de çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlayacağız. En kısa zamanda da Ferizli ilçemize Lojistik fakültesini kazandıracağız. Yeni kurulan OSB'ler ile Ferizli ilçemiz lojistik fakültesi için biçilmiş bir kaftandır.

Ferizli Yüksekokulumuza da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yüksek okulumuzu da daha iyi bir hale getireceğiz. Sizlerle birlikte Sakarya'ya katkı sağlayacak, değer katacak işbirlikleri içinde bulunacağız" diye konuştu.


Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Rektör Sarıbıyık Başkan Soğuk ve beraberindekilere teşekkürlerini iletti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 16587 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1107 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler