Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şevki Yılmaz'ın müdür damadı ilimize atandı

AK Parti İzmit İlçe eski başkanı ve Çevre ve Şehircilik bakanı müsteşarı Nedim Arsal Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atandı.

17:54   |   12.09.2018
Haber Resmi

Kocaeli yerel medyası AK Parti İzmit İlçe önceki dönem başkanlarından, Şevki Yılmaz'ın damadı ve şu anda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda bakanlık müşavirliği görevini sürdüren Nedim Arsal'a ilimize atandığını yazdı.

Gazete haberlerine göre ŞevkiYılmaz'ın damadı olan ve Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olacağını öğreniren Nedim Arsal'ın resmi görevlendirmesi henüz yapılmadı. Önümüzdeki günlerde yapılacak.

Damadı ilimize atanan Şevki Yılmaz Refah Partisi döneminde  Rize Milletvekilliği yapmıştı...


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 26215 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 8791 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
MANAV
13.09.2018 14:08
BU NE KARDEŞİM YOKMU SAKARYADA BU GÖREVE LAYIK YOK HERHALDE HEM DIŞARIDAN HEM KARADENİZLİ ŞEVKİ YILMAZ BOŞUNA KONUŞMUYORMUŞ KANALL KANAL OYLAR SAKARYADAN KADROLAR KOCAELİYE BU İŞİ İZMİTTEKİLER YAPTIRAMZLAR BURASI HEP BÖYLE GÖNDER GİTSİN SAKARYAYA OLSUN MÜÜDR BİR DE KARADENİZLİ OOO ÇOK YAKIŞIR
spcn
13.09.2018 09:35
Bİrde olaya şu yönden bakmak lazım.Kocaeli ve Sakarya arasındaki şehirciliği karşılaştıralım.Kocaeli 10 basar maalesef İnşaallah Sakarya da bu denli gelişir.Orada yapılan buralarada yapılarak daha daha güzelleşir.
Sakaryalı
13.09.2018 08:39
yazıklar olsun her yaptığınız millet için değil kendiniz için.
Adil Şendana
12.09.2018 22:05
Bir AK Parti olarak bu haberi utanarak okudum. Heeewyy gidi Sakaryam agliyanin kalmamış. Demekki Sakaryadan adam çıkmıyor ki izmitten adam getiriliyor. Milletvekilleri İl başkanı belki biraz utanmislardır
daha DURRR
13.09.2018 18:19

emın ol Akpartili olrak bu haberı okumaktan utandıgn gıbı , Akpartili olmaktanda cok cok cok utanacaksın.. pişman olacaksın.. Akpartili değilim diye bu gunlerını inkar edeceksın.. ne hesaplar sorulacak sızlere. rabbım size acısın insallah.

Ssssss
12.09.2018 20:42
Tam bir padisahlik ornegi.
sakaryalı
12.09.2018 20:41
Tebrikler Kocaeli milletvekili oğul damat sakaryada müdür. Açıkçası Sakaryadaki atamalar üzerinde Sakarya milletvekillerinden daha etkinler... Sakaryayı başkalarının dizayn etmesi beni üzüyor ama ne diyelim tebrikler
sakaryalı
13.09.2018 10:12

sakarya da karar vericiler zaten karadenizliler trabzon, rize, artvinliler laz veya gürcü, aile sosyal politakalar il müdürü, il afet müdürü bunlar da siyaseten gelenler bunlar da karadenizli sakarya da ali inci, şaban dişli, ali ihsan yavuz, yusuf alemdar vb. diyeceksin zeki toçoğlu şu bu onların hiç birinin bir karadenizli kadar etkisi de yok torpili de olmaz. sakaryalı bir karadenizli oğlunu sakaryaya il müdürü atarsa hiç bir şey olmaz mırın kırın boş, izmit te isyan çıkardı, bu yüzden buraya aldırdılar işi biliyorlar, ha akp gider başkası gelir fark etmez bu şehir karadenizlilerin istediği gibi at oynattığı bir şehir sebebi de türk, çerkez, abaza, boşnak, arnavutun kendi insanına çelme takma huyu karadenizliler birbirine sahip çıkıyor.

Online Ziyaretçiler