Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Genç sporculara malzeme desteği

Taraklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yaz spor okulları öğrencilerine Büyükşehir Belediyesinden malzeme desteği yapıldı.

19:54   |   13.09.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi

Yaklaşık 30 öğrenci, çalışmalarını Taraklı Ortaokulu kapalı halı sahasında gerçekleştirmeye devam ederken Belediye, İlçe Milli Eğitim ve AK Parti ilçe teşkilatının girişimleriyle Büyükşehir Belediyesinden geleceğin yıldızlarına eşefman, krampon gibi spor malzemesi desteği yapıldı. Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, Belediye Meclis Üyeleri ile Taraklıspor Kulübü Başkanı Yavuz Özkul, yönetim kurulu üyeleri, okul müdürleri ve sporcular katıldı.


Geleceğin yıldızlarına konuşan Kaymakam Cihat Koç,''Sakarya futbol açısından çok önemli bir il. Geçmişe bakıldığında önemli futbolcular yetiştirmiş. Devletine ve Milletine hainlik yapan futbolcuları örnek almayın, daime Vatanını Milletini seven futbolcuları örnek alın" dedi.


 Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman "Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Taraklı'da son yıllarda büyük yatırımlar yapıldı. Şimdide geleceğin yıldızlarına spor malzemesi yardımı yapıldı. İnşallah giydikleri kramponlarla her attıkları şut gol olur''Dedi.


Taraklıspor'un geleceği için yoğun mücadele harcadıklarını söyleyen Taraklıspor'un antrenörü Turgay Özen, ''Yaklaşık 10 yıl Taraklıspor forması giydikten sonra jübile yapmaya karar verdim. Geçtiğimiz aylarda kurslara giderek lisanslı antrenör oldum. Bundan sonra kariyerime Taraklıspor'a başarılı futbolcular yetiştirerek devam edeceğim. Bize bu desteği sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum''Dedi.

Murat DİRİ/Taraklı

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 34214 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1293 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler