Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Eğitim-Bir-Sen'de Açılış Heyecanı

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi, mülkiyeti kendilerine ait olan yeni hizmet binasının açılışını Cumartesi günü açıyor

10:09   |   14.09.2018
Haber Resmi

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Yönetim Kurulu üyeleri son günlerde tatlı bir telaş içerisine girdiler. 


Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Ali Yalçın'ın katılımı ile gerçekleşecek olan sendika hizmet binasının resmi açılış töreni için kolları sıvayan yönetim kurulu üyeleri yoğun bir çalışma yürütüyorlar. 


Yeni hizmet binası açılışı için konuşan Şube Başkanı Murat Mengen; 
"Sendikamızın 25 yıllık hayali olan kendi mülkümüz olan 3 katlı, bahçeli müstakil bir hizmet binasına sahip olmak bizim dönemimize nasip oldu. Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın'ın ''Sakarya ile gurur duyduk'', ''Sakarya yüzümüzü ağarttı'' ve ''Sakarya Şubemiz çıtayı yükseltti'' twittleri ile övgüsüne mazhar olduk" dedi.


Açılış Cumartesi

Mengen; 
"15 Eylül Cumartesi günü öğle namazını müteakip saat 13:30 gibi resmi açılış törenimizi gerçekleştireceğiz. Açılış programımıza genel başkanımız Ali Yalçın'ın yanı sıra siyasilerimiz, bürokratlarımız ve üyelerimiz ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerimiz katılacak. Protokol konuşmaları ve ikramların ardından tüm teşkilatımız ile aile fotoğrafı çektireceğiz. Şube yönetiminden ilçe temsilciliğine, okul temsilcilerimizden üyelerimize kadar tüm teşkilatımızın emeği, alın teri ve teveccühü ile sahip olduğumuz şube hizmet binamız her daim üyelerimizin kullanımına açık olacak" diye konuştu. 


Sakaryalılar Davetli 
Tüm Sakaryalıları açılış törenine davet ettiklerini söyleyen Mengen, "Cumartesi günü saat 13:30'da Bosna Caddesinde Mecidiye Camii kıble yönündeki yeni şube hizmet binamızda tüm üyelerimizi, dostlarımızı, sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ve Sakaryalı halkımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız" dedi. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 33520 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3570 kere okundu
YORUMLAR 9 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Lale Devri
14.09.2018 23:36
Lale devrinin yönetimi. .. Adaletle,liyakatla üyelerinizin hakkını gözeterek yönetemediğiniz sendikayı mükerrer açılış törenleriyle göz boyayarak yönetin bakalım...Sayın Yalçın'ın bunlara alet olması ayrı bi üzüntü. ..
Eğitim Bir-Sen üyesi
14.09.2018 23:04
Yediğiniz yemeklerin parasını kendi cebimizden mı ödüyorsunuz? Eğer size hakkını helal etmiyen üyeler varsa istifa edermisiniz?
Eğitim Bir-Sen üyesi
14.09.2018 23:01
Ali Yalçın bu binayı kaçıncı açışı. Sanırım daha önce açmıştı ve twıtır adresinden yayınlamıştı. Sahiden çok komiksiniz. Korkudan ne yapacağınızı şaşırdınız. Paçalarınızdan...
Koray
14.09.2018 21:00
Kaçıncı açılış bu? Seçimler için üyelerinizin gözünü boyamayın.Sayılı günleriniz kaldı
Sopelili
14.09.2018 20:43
Troller toplanmış az sabredin hel sizin kim oldugunuzu biliyoruz koccular sizi
Kaç tl maaş alıyorsunuz
14.09.2018 20:29
Sayın Murat Mengen Sendikadan ayda kaç Tl maaş alıyorsunuz? Sendikaya sadece sizin aylık maliyetiniz kaç üyenin aidatına tekabül ediyor? Başkanlık döneminde üye aidatlarından aldığınız maaşın toplamı, Eğitim Bir-Sen hizmet binasının maliyetinin %de kaçıdır? Binanın parasının tamamı ödendimi? Yoksa yeni yönetimmi kalan borcu ödeyecek. Yazın ilçelerin hak edişlerini niçin ödemiyorsunuz?
mithat
14.09.2018 19:56
sayın başkan nasıl aldınız neyle aldınız devlet ve kamunun bir katkısı oldu mu
Güven vermiyorsunuz
14.09.2018 19:34
MEB DER VE ÖĞDER ŞUBE BAŞKANLARININ İKİSİ DE DAVET EDİLDİ Mİ?
Fenasi
14.09.2018 18:01
Genel başkanın övgüsüne mazhar olmak!!! Çok mühim olsa gerek!
Online Ziyaretçiler