Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Fevzi Kılıç; "Vites arttıracağız"

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında düzenlenen 'Genişletilmil İl Başkanları' toplantısını değerlendiren Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç "Vites arttıracağız" dedi

12:57   |   14.09.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, İl Kadın Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Sorumlu Başkan Vekili Zehra Işıklı ve İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ile birlikte AK Parti 126. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda hazır bulundu. 


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirilen toplantı, istişare bölümünün ardından son buldu.


KILIÇ TOPLANTIYI DEĞERLENDİRDİ 

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Kılıç, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Başkanlığı'nda gerçekleştirilen 126. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımıza katılım sağladık. Önceki gün ise Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir başkanlığında istişare toplantımızı gerçekleştirmiştik. Toplantımızın ana gündem maddesi Teşkilat çalışmalarımız, ekonomideki son gelişmeler ve yerel seçimler üzerine değerlendirmeler ile ilgili oldu. Cumhurbaşkanımız,  ekonomik gelişmeler ve ülkemizin içinden geçtiği durum sebebiyle İhracat ve ithalatla işi olmayan hiç kimsenin dövizle işi olmamalıdır vurgusu, milletimizin paramıza daha güvenle yaklaşma gerekliliğini bir kez daha ortaya koydu. Ayrıca piyasalarda bizlerinde sıklıkla duyduğu karaborsacılık, istifçilik ve stokçuluk gibi hadiselerin ivedilikle bakanlığımızın çağrı merkezlerine iletilmesini rica ediyoruz. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ifade ettiği gibi; 'Bu dönemler ülkenin ve milletin ali çıkarlarını şahsi siyasi ve ekonomik çıkarlarının üzerinde tutanların diğerlerinden ayrıştığı günlerdir. Bunları şimdi gayet iyi tanıyoruz.'


YEREL SEÇİMDE İTTİFAK OLUR MU?
24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığında ve Mecliste MHP ile ittifak yapmıştık. 'Mahalli idareler seçimlerinde böyle bir ittifak olur mu?' sorusunun ilerleyen zamanlarda cevap bulacağı ifade edildi. 


VİTES ARTTIRACAKLAR
Genel Merkezimizin aday belirleme çalışmalarını erken bir takvime çekip çalışmalarını ona göre şekillendirmesi, biz teşkilatlara vites artırmamıza gideceğimizi gösterdi. 

Yerel seçimlerde en doğru adayı belirleyip Sakarya halkımızın karşısına çıkaracağımızdan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. 

Partimizin ilkelerinden taviz vermeden yerel seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 126. Genişletilmiş İl Başkanları toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.


Toplantının basına kapalı bölümünde ise, teşkilatlarla ilgili bilgilendirmeler ve istişareler gerçekleştirildi.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 33523 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2442 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
gaz kesmez
15.09.2018 11:43
Kafam yine sakaryanın yolları gibi hep bozuk hep bozuk
Ssssss
15.09.2018 08:43
Sakaryanin çukurlu yollarinda,yamali caddelerinde vites kolu elinde kalcak fevzi.yavaş biraz..
selimeret
15.09.2018 00:32
fevzi bey vites artıracakda adapazarının yollarından haberi yok sanırım dingili kıracak haberi yok mazallah vites bu .
Şaban Tekçi
15.09.2018 00:01
Seçimden öncede benzer ifade kullanmistin.Ama sonuç ne oldu?4-3 oldu.Bir ara 6-0 dı.Sen 6-0 dan 4-3 e in ama hala direksiyon vites de . Birtek Allah bir dediğine inancımiz kaldi
Vatandaş
14.09.2018 23:10
Dikkat edin şanzıman elinizde kalmasın efendiler;-)
Online Ziyaretçiler