Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ağacı da zehirlediler!

Hendek Yenicami Taksi durağı karşısında bulunan ıhlamur ağacının, kimyasal ilaç dökülerek kurutulduğu iddia edildi.

14:42   |   11.07.2018
Haber Resmi

Hendekgerçekhaber.com'un haberine göre, haberde kimliği açıklanmayan biri ıhlamur ağacının dibini kazıp, kimyasal ilaç döktü. Durakta bulunan bir taksici esnafı duruma müdahale edince "Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Bana kimse bir şey yapamaz! İstediğin yere şikayet et!" diyerek, olay yerinden ayrıldı.
Esnaf olayı polise intikal ettirdi. 

Bir taksici esnafı, ıhlamur ağacını 30 yıl önce kendilerinin diktiğini ve o ağacın büyümesinde büyük emekleri olduğunu belirterek, bu işin peşini bırakmayacaklarını söyledi.

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 12060 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3622 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
adada
12.07.2018 08:23
Büyük ihtimal ağacın kapattığı ev,dükkan vs oturanlardan biridir..
kertenkele
12.07.2018 05:36
Dayak yeme korkusu ile,fiili mudahele etmemiş,dökersen sadece izlemiş,adam'ın peşini bırakmışsın,adam dökmüş,çekmiş gitmiş..Bir de ''bu iş'in peşini bırakmayacağız'' diyorsun..Kanıt yok,söz konusu şahıs'ın bir fotoğrafı yok.Boş boş konuşuyorsun.Polis o şahısı nasıl nereden bulsun?..Sarı çizmeli Mehmet ağa...Ne günlere kaldık?:)
...
12.07.2018 08:55

Hendek te herkes birbirini tanır kerkenkele, sen hiç merak etme. Bu işin peşini bırakmayacağız diyorsa bırakmazlar. Zaten o işi yapan kişinin kimliği de belli sadece medyaya isim verilmemiş,biraz olsun için rahatlasın diye yazdım sana ki, gereksiz yorumlara girmeyesin diye

sakin adam54
11.07.2018 17:47
o döktüğünü içiricen bu tiplere bir ağaç kime zarar verebilir ki
nurettin kartal
11.07.2018 15:58
Ağacı kurutan o zavallı , ağacın kent iklimine ve o kentte yaşayan insanların sağlığı üzerine yaptığı faydaları bilse değil ağacı tamamen kurutmayı bir tek yaprağını bile koparmaya kıyamaz. Bir çok gelişmiş ülke ağacın fonksiyonel ve estetik faydalarını bildiği için koruma kanunları çıkarmış ve halkına ağaç ve doğa sevgisini öğretmiştir. İnşallah bizlerde bir gün o seviyelere geliriz. Öğr. Gör.Nurettin Kartal Peyzaj ve Süs Bitkileri Program bşk.
Online Ziyaretçiler