Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

As Akyazı'dan dev sponsora teşekkür plaketi

As Akyazıspor'a ana sponsor olan Kuzuluk doğal madensuyu firmasına katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

14:57   |   19.09.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
Kayalar Grup'a bağlı Kuzuluk Maden Suları Süper Amatör Ligi temsilcisi As Akyazıspor ile yapılan protokolle ana sponsorluk anlaşması imzalanmıştı.
 
Yapılan protokole göre Kuzuluk Maden Suları fabrikası malzeme ve maddi desteğin yanı sıra Kuzuluk Maden Sularının Akyazı'daki satışlarından elde ettiği tutarın %2 sini As Akyazıspor'a aktaracak.
 
Kuzuluk doğal maden suyu fabrikası genel müdürü Fevzi Şensoy yapılan törenle teşekkür plaketini As Akyazıspor kulüp başkanı Ahmet Durmuş'un elinden aldı.
 
Kuzuluk Maden Suları Genel Müdürü Fevzi Şensoy, "Kuzuluk Maden Suları Sakarya'nın ve Akyazı'nın öz malıdır daha önce Sakaryaspor'a sponsor olmuştuk bu anlaşmamız devam ediyor aynı zamanda da ilçemizin güzide takımı olan As Akyazıspor'a da destek olmak istedik Akyazı'mıza ve As Akyazıspor'umuza desteklerimiz devam edecektir." dedi.
 
As Akyazıspor kulüp başkanı Ahmet Durmuş, "As Akyazıspor için çalışmalarımız devam ediyor hedefimiz Süper Amatör ligde şampiyon olup guruplardan çıkarak BAL'a gitmektir. Bu nedenle başlattığımız çalışmalara Kuzuluk Maden Suları fabrikamız sahip çıkarak sponsor oldu.bizlede bugün burada vedikleri önemli desteklerden dolayı Kendilerine teşekkür istedik. Akyazılı hemşerilerimizde Kuzuluk Maden Sularını tercih ederek yerli mallarına sahip çıkarken takımlarına destek olmalarını istiyoruz." dedi.
 
Alaattin Onur
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 16759 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1091 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler