Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

TÜGVA'dan Erenler'e Ziyaret

TÜGVA İl Temsilcisi Adnan Dizer beraberinde Yönetim Kurulu ile birlikte Erenler Belediyesine ziyarette bulundu

15:19   |   19.09.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği görevine gelen Adnan Dizer ve yönetim kurulu üyeleri, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı'ya ziyarette bulunarak vakıf çalışmaları hakkında bilgi verdiler.


Gençliğin yarınlarını inşa ediyoruz
TÜGVA'nın 81 ilde teşkilatlanmasını tamamlandığını belirten İl Temsilcisi Adnan Dizer ziyarette şunları ifade etti; "Gençliğimizin sosyal, kültürel, zihinsel ve manevi gelişimleri bizler açısından büyük önem arz etmektedir. Sakarya gençliğinin yarınları bugünden inşa etmesini sağlamak amacıyla çalışmalarımıza şevkle ve hızla devam etmekteyiz. Bu sebeple Belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor ve çalışmalarımız konusunda bilgiler veriyor, bizlere vermiş oldukları desteklerin artarak devam etmesini bekliyoruz" dedi.


Gençlik için elimizden geleni yapacağız
 TÜGVA'nın gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Başkan Öztürk; "TÜGVA her zaman gönlümüzde, aklımızda ve çalışma alanımızda yer alan bir vakıftır. Yeni dönemde de desteklerimizi arttırarak sürdürmeye devam edeceğiz. Bu noktada gençlik için elimizden gelenin fazlasını ortaya koyacağımızdan şüpheniz olmasın. Gerek Sakarya bazında, gerekse Erenler bazında her mecrada TÜGVA'nın yanında yer almaya devam ettik ve edeceğiz" dedi.


Görüş alışverişinde bulundular
Sakarya ve Erenler hakkında bilgi alışverişinde bulunan heyet daha sonra Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı'yı da ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Yeni dönem Sakarya İl Yönetimine başarılar dileyen Kıratlı, gençlik çalışmalarına desteklerinin süreceklerini kaydetti.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 20525 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1355 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ali dal
19.09.2018 22:33
bu adamlarla fotoğrafa çıkmak ne kadar önemli değil mi cavit bey..Rabbim samimi idarecileri başımızdan eksik etmesin..sizin gibilerini de en kısa sürede bir daha görmemek üzere emekli eylesin..
Online Ziyaretçiler