Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Toçoğlu; “Gaziler birlik ve beraberliğin temsilidir”

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programlara katılan SBB Başkanı Zeki Toçoğlu; "Tüm şehitlerimizi hayırla yad ediyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi

15:46   |   19.09.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi
  10. Haber Resmi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle düzenlenen etkinliklere katıldı. Valilik Kampüsünde çelenk sunma töreniyle başlayan programa Vali İrfan Balkanlıoğlu, 7. Komando Tugay Komutanı Vekili Piyade Albay Salih Üstündağ, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı Cengiz Yiğit, kaymakamlar, il müdürleri ile şehit ve gazi dernekleri yer aldı. Tören heyeti çelenk sunmanın ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği'ne ziyarette bulundular. 


Kutlu olsun
Başkan Toçoğlu, "Gazilik, milletimizin birlik ve beraberliğini temsil eden önemli değerlerimizdendir. Vatanımız için gözünü kırpmadan canını siper eden Gazilerimiz için Büyükşehir Belediyesi olarak bir bina inşa edip hizmete sunmuştuk. Hamdolsun gazi ve şehit ailelerimiz çok daha iyi şartlarda bir araya gelip zaman geçirebiliyor. Vatanımızın yaşayan değerleri Gazilerimizin gününü bir kez daha kutluyoruz.  Tüm şehitlerimizi hayırla yad ediyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 21150 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1075 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kertenkele
20.09.2018 08:09
SEÇİMLER YAKLAŞINCA, GAZİLERİMİZİ HATIRLAYIP ELLERİNİ ÖPME YARIŞINA GİRİYORUZ.GAZİ VE ŞEHİT MAAŞLARINI İYİLEŞTİRME GİBİ BİR DÜŞÜNCE YOK TABİİ...
atö
19.09.2018 23:27
herşeyi anladıkta şehit mezarına ordu komutanlarınıdavet eden tugaykomutanını evinde yemekte ağırlayan ve gelen misafirlerden şehrin basınını dahi haberdar etmeyen ve hala kendini bu dermeğin başkanı gibi lanse eden,dernek mensuplarını hiç bilgilendirmeyen emekli öğretmen ve her defeasında şehit babası olduğunu söyleyen salim hoca neden deremk üyelerini buçoközel davetlerine davet etmiyorsun sen?
Online Ziyaretçiler