Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Uğur Okulları'nda ilk veli toplantısı gerçekleşti

Sakarya Uğur Okulları Kampüsü 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk veli toplantısını gerçekleştirdi.

16:24   |   19.09.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Toplantı  Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu'nun konuşması ve eğitim kadrosunu velilere tanıtmasıyla başladı.


Kurucu Müdür Yavuz Müftüoğlu; "Saygıdeğer velilerimiz, değerli konuklarımız ve kıymetli öğretmen arkadaşlarım; 2018-2019 eğitim öğretim yılının heyecanı  ve Uğur Okulları'nın başarı odaklı kararlılığıyla sizleri selamlıyor, bugünü bizlerle paylaştığınız için sizlere en kalbi duygularla teşekkürlerimi sunuyorum. Uğur Okulları'nın 50 yıllık başarı yolculuğunda bizlere eşlik eden, bizlere güvenen, inanan siz velilerimizle yeni eğitim öğretim yılında Sakarya Uğur Okulları kampüsü olarak buluştuk. Sakarya Uğur Anadolu Lisesi ailesine dahil ettiğimiz Sakarya Uğur Fen Lisesi ve Sakarya Uğur Ortaokulu ile eğitim dünyasına özgün bir imza atmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yeni eğitim öğretim yılında büyüyen, genişleyen Uğur ailesine sizlerin de dahil olmasıyla birlikte Uğur gücünün dalga dalga yayılacağı bir süreci tekrar başlatıyoruz. Bu süreç hepimiz için hayırlı olsun. Sakarya Uğur Kampüsü kurucuları, idarecileri ve öğretmenleri olarak, hayata gülümseyen mesleğini ve görevini önemseyen, alanında yetkin  ve etkin  kadrosuyla; gençlerimizi bilimin öngördüğü koşullar içinde, modern bir donanımla, sevgi saygı ve hoşgörüye dayalı bir ciddiyetle, yeteneklerinin  el verdiği en üstün başarıya ulaştıracağımıza inancımız ve güvenimiz tamdır.Geleceğin özgür ve kalkınmış Türkiye'sini yaratacak gençlerimizin başarıdan başarıya koşan bireyler  olarak yetişmesi temel ilkemizdir. Sakarya Uğur Kampüsü bu ilke ışığında vizyonunu ve misyonunu belirlerken hiç kuşkusuz eğitim-öğretim yolculuğuna sağlam adımlarla devam edecektir. Bizlere emanet ettiğiniz canınızdan çok sevdiğiniz sevgili yavrularınızı Uğur çatısı altında donanımlı bireyler olarak yetiştirirken, yüreğimizdeki sevgiyi belleğimizdeki bilgiyi onlarla tüm samimiyetimizle paylaşacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.Yeni eğitim öğretim yılının başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ederken sizlere  saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Son olarak diyorum ki Her yolculuk bir adımla başlar, Birlikte attığımız her adım mutlu yollara çıksın.''dedi.


Müftüoğlu'nun konuşmasının ardından Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek kurum vizyonu,Uğur Okulları genel yapısı ve akademik işleyişi ile ilgili velileri bilgilendirdi.


Daha sonra Uğur Okulları bilgi işlem sorumlusu Metin Akça  tarafından Uğurlu ortaokul öğrencilerine , bazı problemleri çözebilmek için uygulamalı robotik tasarımlar yapabileceklerini ve bunu matematik  ve fen ile nasıl ilişkilendirebileceklerini  anlatan workshop gerçekleştirildi.

Toplantı Uğur Okulları Genel  Müdür yardımcısı Nil Çiçek'e takdim edilen teşekkür çiçeği ile sona erdi.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 16706 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1446 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler