Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sende Myfi'ye Gel, Özgür İnterneti Keşfet

Sakarya'nın internet servis sağlayıcısı Myfi, müşterilerine sunduğu özel paketlerle internette sınırları kaldırıyor.

15:45   |   11.07.2018
Haber Resmi

ÖZGÜR İNTERNET
Sakarya'nın internet servis sağlayıcısı Myfi, limitsiz internet paketleri ile özgür interneti keşfetmenizi sağlıyor. Kısa süre önce 16 Mbit hızında internet paketlerinin satışına başlayan ve Faturamatik Bayilerinden ön ödeme yapabilme olanağını getiren Myfi, yenilediği web sitesi ile de müşterilerinin daha kolay hizmet almasını sağlıyor.


ALTYAPISIZ KULLANIM
Sakarya'da kurulan ve alanında lider kuruluş olan internet servis sağlayıcısı Myfi, fatura ve taahhüt olmadan internet kullanımına olanak sağlıyor.             Dilediğin ay dilediğin paketi seçmenizi sağlayan "Esnek Paket" ile taahhütleri kaldıran Myfi, 8-10 ve 16 Mbit'lik internet paketleri ile sabit internet ve VDSL hizmetleri sunuyor.

           Myfi'nin en önemli özelliklerinden birisi de telefon altyapısı olmayan bölgelerde de internet hizmeti verebilmesi. Air Fiber Teknolojisi ile çalışan Myfi, telefon ya da internet altyapısı inşa edilmemiş lokasyon ve binalarda da internet kullanımına olanak sağlıyor. 


YENİ WEB SİTESİ VE PAKETLER
Web sitesinde kullanımı kolaylaştırmak için yeniden yapılanmaya giden Myfi, kullanıcılarına daha kolay bir ara yüz ile hizmet vermeye de başladı. Online ödeme sistemi ile evinizden çıkmadan internet paketlerinizi yenilemenizi sağlayan sistem ile Myfi kullanıcıları teknolojinin keyfini çıkarıyor.            Ayrıca yeni web sitesinden firma ile ilgili duyurular, paketler, Myfi Grup şirketlerinden alınacak diğer teknoloji hizmetleri ve kampanyalar hakkında bilgi almakta mümkün.


MARKA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Myfi Networks Genel Müdürü Hakan Yıldız, yeni dönemde Myfi'nin büyümeye devam edeceğini ve son aylarda yeniden yapılanma kapsamına hizmet kalitelerini arttırdıklarını söyledi.

         Yıldız, "Myfi olarak Sakarya'da alanımızda lider kuruluş olmanın sorumluluğu ile abonelerimize hizmet veriyoruz. Yeni paketlerimizi kullanıma alıp, web sitemizin ara yüzünü değiştirerek insanların bize daha kolay ulaşmasını sağlamayı amaçladık. Ayrıca yeni altyapı hamlelerimiz ile kapsama alanımızı daha da geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Myfi ile internetin sınırlarını keşfedin" dedi. 


 

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 9814 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 640 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler