Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Üzülerek söylüyorum. Buraya gelip sorunla ilgilenen...

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır beraberinde İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İlçe Başkanı Seyfettin Yıldız ile Söğütlü Organize Sanayi Bölgesinin Sakarya Nehrine karışan atık su noktasında inceleme yaptı

21:45   |   11.07.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

MEDYABAR.COM 

Burada görüşmeler yaparak bilgiler alan Sakarya Milletvekili Dikbayır, "Yıllardır burada süregelen bir çevre felaketi söz konusu. Bölge halkının şikayetlerine ve mağduriyetine rağmen çözüm konusunda bir arpa boyu yol alınmadığına bizzat şahit olduk. Buradan akan zehir dönüp dolaşıp soframıza kadar geliyor maalesef. Bu zehirli suyla tarlalarımız sulanıyor. Bu zehirli su Karasu'dan denize dökülüyor ve vatandaşın yüzdüğü suya karışıyor. Enteresan olan burada bu kadar büyük bir çevre felaketi yaşanırken bugüne kadar hiçbir siyasetçi sorunu yerinde görmek ve müdahale etmek için hiçbir girişimde bulunmamış. Düşünebiliyor musunuz buraya gelip sorunla ilgilenen ilk Milletvekili benim. Bunu çok üzülerek söylüyorum. Bundan sonra bu konunun takipçisi olacağız ve sorunun çözümü noktasında elimizden geleni yapacağız. Şehrimizin milletvekillerinden de aynı sorumlulukla konunun üzerine düşmelerini bekliyoruz. " dedi.

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 9141 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6152 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Cengiz Cantav
12.07.2018 16:43
Tarim alanlari yok ediliyor sonuc ortada sakar patatesi meshurdu yok edildi misirda turkiye ambari yok ediliyor sonuc talana bu millet dur demeli sahip cikmali
Özgür
12.07.2018 12:24
Yıllardır süregelen atık sorunu, sıkıntılar çözülmeden Söğütlü 2.osb adı altında Söğütlü ye yeni bir osb daha planlanıyor. Hem de her zamanki gibi en iyi, en kolay, en başarılı şekilde yapılan tarım arazilerini yok ederek. Fındık,ceviz bahçeleri, buğday, ayçiçeği vs tarlaları 4.sinif gösterilerek talan edilecek. Tüm sorunlar örtbas edildiği gibi yeni osb icin de herşey kılıfına uydurulmaya çalışılıyor. Maalesef halk sessiz kalarak geleceğine ihanet ediyor. Maalesef tüm yetkililer ya oy hesabı ya da rant hesabı yaparak tüm halka ihanet ediyor. Maalesef pardon denildiğinde yine iş işten geçmiş olacak. Sağlığımız doğamız geleceğimiz göz göre göre elimizden alınıyor.
A.T.S.
12.07.2018 09:07
... kele denen sürüngen sizin gibi kafası az çalışan adamların saçma eleştirileri yüzünden türkiyenin en büyük köyü adapazarı oldu kötü bişemi yapmış adam.bırakın bu şekilciliği particiliği sakaryacı olun azcık dili dini rengi ne olursa olsun bu memlekete arpa faydası olanı başımın tacıdır.
erhan ay
12.07.2018 08:15
adapazarından hükümette kaç milletvekili vardı ? millet bahçesiyle kahveyle uğraşacağınıza bunlarla uğraşın
kertenkele
12.07.2018 05:28
Sanırsın Mars gezegeni'ne ilk ayak basan astronot..! Tövbe Yarabbim....Bunlar sorun çözecekler,biz göreceğiz..Siyaset kimlere kaldı?..!!!
kertenkele
12.07.2018 05:23
Sakarya nehiri kenarı'na turistik seyahat yapar gibi gazeteci çağırıp eller cepte gitmek ile sorun çözülmüş olmaz Mr.Sir.Dikbayır..Meclise konu ile ilgili önerge hazırlayıp sunma becerisini gösterirsin umarım..Sen vekil olmadan önce de sakarya nehiri bu durumda idi..O zaman bir duyarlı vatandaş olarak nerede idin?.''sorun ile ilgili olarak olay yerine giden ve ilgilen ilk vekil benim.'' diyorsun da gittin de hangi sorunu çözdün?.İlk olarak gittğinden değil,ilk olarka bu konuda ne gibi girşimlerde bulunacaksın,ondan bahset...Nehir hala kirli akıyor..Sizin parti olarak yaptığınız siyaset gibi..Diğer vekilleri de savunmuyorum.Zaten onlar başka alemde,hayallerdeler..Sözde 7 vekilimiz var,toplasan 1 vekil etmezler..Milleti kandırmayı bırakın..
Cemcem
12.07.2018 15:31

Ya nekadar koca kafalı koca kafalı yorum yazıyorsunuz bu zamana kadar bir tane vekil bi tane belediye başkanı birtane yetkili sorunu bildiği halde oraya adım bile atmamış ümit dikbayır milletvekili olduktan sonra ona böyle bi sorun gelmiş gitmiş ilgilenmiş yerinde incelemiş gerekli girişimleri yapmış sorunu çözmek adına görüşmeler yapmış kalkmış yok elicebinde yok öyle yok böyle bırakın boş boş afkurmayı sonuçta sakarya hepimizin ama galiba senindeğil sen git kapısında havladıklarının attığı kemikleri yemeye devam et

Saadet Arslan
12.07.2018 01:19
Sayın vekil, sorumluluk ve duyarlılığınız için teşekkürler. Maalesef soruna parmak basması gereken yetkililerden hiç bir hamle yok.Resmen zehirleniyoruz.Ayağınıza sağlık.
Online Ziyaretçiler