Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Taraklılıları sevindiren haber

Taraklı AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen ve ilçe teşkilatı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti.

23:27   |   11.07.2018
Haber Resmi

Ziyarette, gündemin Taraklı ile ilgili projelerin olduğunu söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen gazeteci Murat Diri'ye önemli açıklamalarda bulundu.


Başkan Erdal Özen yaptığı açıklamada,''İlçemizin %80 ahşap evlerden oluşmakta. Yangın olduğunda büyük sıkıntılar oluşmaması için Sakarya Büyükşehir Belediyesi Taraklı İtfaiye gurup amirliğinin hem donanım hem de personel bakımından ihtiyaç olduğunu söyledik. Başkanımızda ivedi bir şekilde bu konun üzerinde duracağını söyledi.

Artık mezar kazma ücretsiz

Taraklı'daki mezarlıkların dolduğunu söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, yeni mezarlık için hayırsever bir vatandaşımız tarlasını belediyeye verdi. Bu yerin ivedi bir şekilde temizlenmesi için yardım istedik aynı zamanda da Büyükşehir Belediyesine bağlandıktan sonra cenaze işleri tamamı ücretsiz olmuştu. Fakat sadece mezar kazmanın ücretli olduğunu söyleyen Başkan Özen, Bundan sonra mezar kazma ücretini de Büyükşehir Belediyemiz karşılayacak ''Dedi.

Hıdırlık Tepesi mesire alanı olacak

Hıdırlık Tepesinin Taraklı'lı vatandaşlarımıza Piknik alanı olarak kısa süre içerisinde tam donanımlı olarak hizmete kavuşturacaklarını söyleyen Başkan Özen,''Hıdırlık Tepesi Taraklı'nın en güzel Piknik alanı olması için elimizden geleni yapacağız. Başta yolu olmak üzere, çay bahçesi, WC, mescit ve otopark gibi çalışmaların kısa sürede başlatılacağını söyleyen Başkan Özen Taraklı'lı vatandaşlarımızın artık daha güzel bir ortamda piknik yapmasını sağlayacağız ''Dedi.Murat DİRİ/Taraklı
Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 9863 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1974 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler