Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İl Milli Eğitimin 'arşivi' vefat etti

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün emektarlarından Ali Rıza Özmeşe 63 yaşında vefat etti. Özmeşe'nin Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ozanlar Valide Sultan Camiinden kaldırılacak.

11:23   |   20.09.2018
Haber Resmi

Bilecik Beypazarı 1955 doğumlu olan Ali Rıza Özmeşe,  İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 34 yıl görev yaptıktan sonra rahatsızlığı nedeniyle 2017 yılında emekliye ayrılmıştı.


Evli ve iki çocuk babası olan Ali Rıza  Özmeşe'nin vefatı eğitim  camiasında büyük üzüntü yarattı.


1983 yılında göreve başladığı Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde uzun yıllar Tesis Müdürlüğü görevinde bulunan Ali Rıza Özmeşe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün arşivi olarak da tanımlanıyordu.


Görevine olan bağlılığı, işindeki başarısı ve Milli Eğitim Müdürlüğüne gelen herkese yardımcı olması ile de tanınan ve sevilen Ali Rıza Özmeşe'nin cenazesi ikindi namazına müteakip Ozanlar Valide Sultan Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Emir Sultan Mezarlığında toprağa verilecek.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 16738 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3836 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ai Harbi
20.09.2018 19:12
Ali Rıza beyle 1988 yılında tanıştım. Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünü adeta kucaklıyordu. Gece gündüz durmadan çalışıyordu. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geride kalanlara sabırlar ihsan eylesin.
Mustafa balıkçı
20.09.2018 18:28
Sözün bittiği yer allah rahmet eylesin nurlar icinde yasın abim
isa gem
20.09.2018 15:29
Kendisi Devlet memurluğunda ender şahsiyetlerden birisi idi insanlara karşı hoşgörülü ve güler yüzlüydü kimin ne işi olursa olsun hemen yardımcı olurdu. milli eğitim deyince akla Ali Rıza Abi gelirdi. hani her zaman deriz ya ne varsa eskilerde var diye Rabbim mekanını cennet eylesin. Güzel İnsan seni hiç unutmayacağız.
EFKAN ÇELİK
20.09.2018 11:56
DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ ABİMİZ ALLAH RAHMET EYLESİN SENİNLE UZUN SÜRE ÇALIŞTIK AYNI CAMİADA HER ZAMAN KALBİMİZDE OLACAKSIN ALLAH RAMET EYLESİN MEKANIN CENNET OLSUN AİLENİN VE SEVENLERİNİN BAŞI SAĞ OLSUN RABBİM HUZUR İÇİNDE YATIRSIN.
Online Ziyaretçiler