Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sosyal medyada adaylık hayali!

Yerel seçimlerde belediye meclis üyeliği ve başkan adaylığı bekleyen isimlerin, sosyal medya kullanımını arttırdığı gözlemleniyor.Özellikle bazı isimlerin partilerinin vekil ve il başkanlarına hiç olmadığı kadar methiyeler düzmeleri de siyasetin cilvesi olarak yorumlanıyor.

21:46   |   09.10.2018
Haber Resmi

MEDYABAR.COM

2019 yılının Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler öncesi gönlünde adaylık yatanlar şimdiden çalışmalara başladı.

AK Parti, CHP ve MHP'de yerel seçim aday belirleme süreci başlarken, bu partiler belediye başkan adayları ve meclis üyeleri için sayısız kriter belirledi.

İşte bu süreçte adaylık bekleyen bir çok ismin özellikle sosyal medya üzerinden söylem ve paylaşımları dikkat çekiyor. 

Meclis üyesi adayı olmak isteyen kişilerin sosyal medya hesaplarından partisinin haberlerini paylaşarak, il başkanı ya da milletvekilleri hakkında methiyeler düzmesi gözlerde  kaçmıyor. 

Adaylık bekleyenler sosyal medya üzerinden partilerinin genel başkanlarının sözlerine de bol bol yer veriyor. 

Milletvekilleri ya da il başkanları tarafından yapılan her paylaşıma yapılan yorumlarda partililer tarafından fark edilirken, bu duruma siyasetin cilvesi benzetmesi yapılıyor 

Bu arada siyasi partilerin kulislerinde bu durum sohbet konusu oluyor. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 184639 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7517 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Arif gökdemir
11.10.2018 00:26
Lafla peynir gemisi yürümez resul burda asparagas yapıp cok sey biliyor gibi anlatmakla olmuyor bu isler eger cok bilgiliysen bu konuda geminin başına sen gecte dumende iyisin çünkü. Bir isi bilen yapar bilmeyen akıl verir .
Erenler
10.10.2018 15:38
BAĞIMSIZ ADAY MUSTAFA BAYRAK KAZANACAK GERISI YALAN
Resul Başak
10.10.2018 11:03
Mesela erenler belediye başkanı Cavit ve yardımcısı Muhammet, neredeyse yedikleri yemeği bile haber yapıyorlar sosyal medyada. Ama biz yemiyoruz. Erenler halkı da yemiyor. Öyle seçim zamanı ortaya çıkın, seçim bitince kaybolun. Yok öyle bir dünya kusura bakmayın. İkisinden biri aday olursa Ak parti erenlerde kaybedecek net !
Online Ziyaretçiler