Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 11 Ekim Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:57   |   11.10.2018
Haber Resmi

Bizim Sakarya
KİRLİLİĞE İZİN YOK!

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Sakarya'yı kirletecek hiçbir yapıya izin vermeyeceğiz. Seçici davranıyoruz. Önümüzdeki süreçte de bu tutumumuz devam edecek" dedi.


Sakaryahalk
TOPLU DEHŞET!

Sonunda bunu da gördük. Her gün çoluk çocuk bindiğimiz toplu taşıma araçları Adapazarı Atatürk Bulvarı'nda birbirine girdi. Büyük panik ve heyecan yaşanan kazada 3 kişi hastanelik olurken, toplu taşıma araçlarının zincirleme trafik kazasına karışmasına vatandaşların tepkisi büyük oldu.


Yenisakarya
ZARARLI SANAYİYE NET DURUŞ!

Başkan Zeki Toçoğlu, "Sakarya'yı kirletecek hiçbir yapıya izin vermeyeceğiz. 8 organize sanayi bölgemiz var. Şehrimizin çevresine, havasına, suyuna zarar verecek sanayiye karşı net bir duruş ortaya koyuyor, seçici davranıyoruz" dedi.


Yenigün
LİSELER GÖZALTINDA!

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilimizdeki liseleri  üniversiteye giriş sınavındaki başarılarına göre ayrı-ayrı değerlendirmeye aldı.


Adapazarı Akşam Haberleri
FINDIK FİYATLARI KANAYAN YARA

Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, fındık fiyatları konusunda her yıl benzer tartışmalar yaşandığını ve üreticilerin sorunlarının artık çözülmesi gerektiğini söyledi. Başkan Sarı, STB'nin dört yıllık stratejik planı kapsamında da Sakarya'da iki adet lisanslı depo kurmak için çalışma başlattıklarını da açıkladı.


Adapostası
DEV OPERASYON!

Jandarma ekiplerinin Söğütlü, Adapazarı, ferizli ve Karasu'da 6 ayrı noktada yaptıkları eş zamanlı operasyonlarda 107 kilo esrar ele geçirdi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı, 2 kişi aranıyor.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 133926 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1378 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler