Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Adil Köseoğlu, "Taraftarın desteğine ihtiyacımız var"

Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol'un FIBA Eurpe Cup'ta rakiplerinin belli olmasının ardından başkan Adil Köseoğlu açıklamalarda bulundu.

12:15   |   11.10.2018
Haber Resmi
SPOR264.COM:-
Ülkemizi Avrupa'da temsil edecek olan Adatıp Sakarya Büyükşehir FIBA Eurpe Cup A Grubu'nda ZZ Leiden, Würzburg, CSM CSU Oradea takımlarıyla mücadele edecek.
 
Avurpa'da ki rakiplerin belli olmasının ardından Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol kulüp başkanı Adil Köseoğlu açıklamalarda bulunarak taraftara seslendi.
 
Köseoğlu, taraftarların desteğine ihtiyacımızın olduğunu belirterek, "Avrupa'da yolumuza FİBA Europe Cup'ta devam ediyoruz. 30 yıl aradan sonra şehrimiz sporda Avrupa'da temsilcileri ile mücadele edecek. Bu durum bize büyük gurur veriyor. İlk kez mücadele edeceğimiz Avrupa Kupası'nda hedefimiz ülkemizi ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek. Hem Avrupa mücadelesi hem de Süper Lig mücadelesinde yer alacağımız için zorlu bir sezon bizi bekliyor ancak biz teknik ekibimize ve sporcularımıza geüveniyoruz. Burada en büyük görev yine taraftarımıza düşecek. Bu zorlu maratonda onların desteğine çok ihtiyacımız olacak. İnşallah taraftarımızın da desteği ile bu sezon yeni başarılar elde ederiz" ifadelerini kullandı.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 148388 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2097 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
BÜLENT DOYURAN
11.10.2018 13:01
Geçen yılki başarılı takım nerde.. Nereye satıldı bu adamlar.... Gelen paralar ne oldu bu adamlar mı alındı..... takımda hava yok...
Sakaryalı
11.10.2018 12:22
Sayın başkanım taraftar her zaman sakaryamızın arkasında ancak görüyoruzki takım içerisinde yaşanan sıkıntılar herkese yansımakta. Bunca emeği kenara koyup takımın gerektiği gibi sahiplenilmediğini sizler bizlere hissettirdikçe bütün desteği taraftardan da beklemek biraz zor gibi.
Online Ziyaretçiler