Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Toçoğlu; "Açılışlar yılsonuna kadar sürecek"

Şehrin farklı noktalarında esnaflarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, Sakarya'yı geleceğe hazırlamak için yatırımların sürdürüldüğünü söyledi

15:35   |   11.10.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

 Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin farklı noktalarında esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Toçoğlu, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, sohbet etti. Sakarya'yı birlikte geleceğe hazırladıklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, istişare kültürünün önemine değindi.


Sakarya'yı geleceğe hazırlıyoruz
Başkan Zeki Toçoğlu birlik ve beraberlik vurgusunda bulunarak konuşmalarını şu şekilde sürdürdü: "Hepimiz aynı şehirde yaşıyoruz. Üzüntümüzü, sevincimizi birlikte paylaşıyoruz. Sakarya için yapacaklarımızı şehrimizle, vatandaşlarımızla paylaşıyor, istişerelerde bulunuyoruz. Hamdoslun sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz. Projelerimizi tamamlıyor, açılışlarını gerçekleştiriyoruz. Tek düşüncemiz Sakarya'ya daha fazla hizmet etmek, geleceğe hazırlamaktır" dedi.


Projeler açılıyor
2018 yılını açılış yılı olarak belirlediklerini ve adımlarını bu doğrultuda attıklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, "Hamdolsun projelerimizi hızla tamamlayarak hemşehrilerimizin kullanımına sunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Altyapı yatırımlarımızı büyük ölçüde tamamladık. Hendek'te Atatürk Parkı, Maltepe Sosyal Tesisleri'ni, Tarihi Alicanlar Konağı'nı, Engelsiz Yaşam Merkezi'ni, Kocaali Sosyal Tesisleri'ni, Yazlık Kavşağı'nı, Yavuz Selim Caddesi'ni, ADA AVM üst geçitini bitirdik. Ulaşım filomuzu 20 yeni otobüsle güçlendirdik. Yine asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah yılsonuna kadar açılışlarımız devam edecek" diye konuştu. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 140911 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2931 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
BURAK
12.10.2018 10:05
bu milletin hakkını bilmem benım hakkım ozelllik le adapazar ve erenler beledıyesıne helal değildir sana da
Paşalı PAŞA
12.10.2018 10:01
Açılışlar mart a kadar sürer. Sonra ara ki başkan bulasin.. Zeki başkan SAKARYA Uyandı reisin hatırı bile kurtaramaz seni. Medyada bol bol reklam yapacağına bence artik VALİZ İNİ TOPLA.
E.S. Sakaryalı
12.10.2018 09:41
Işçi
12.10.2018 07:24
ZEKI başkan sakaryada sana oy çıkmaz bu şehre bir katkin olmadi
adadan
11.10.2018 23:28
Ak partili olarak yerelde benden oy yok.Seçim zamanı ortaya çıkan siyasetçi gönül adamı değildir.neden diğer zamanlar bu şekilde ortalıkta göremedik?gönül almak sadece 5 senede bir oluyorsa kalsın derim. eksik olsun.Mhp diyordum o da muhtemelen aday çıkarmayacak,çıkarsa da ak partiye yarayabilir..chp hiç olmaz ideolijik sebep.en iyisi bağımsız aday olayım kendime oy atayım:)
Gokhan
11.10.2018 17:18
Iyi güzel de nedense hep seçimler yaklaştığında halkın arasına karişılıyor bu ne tesadüf acaba.
özgür
11.10.2018 16:17
Halkın arasına karışmak güzel. Çünkü aracı olmadan en doğru tespit ve yorumları vatandaştan direk alabilirsiniz.
Online Ziyaretçiler