Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yaralı kediye sağlıkçılar sahip çıktı

Medyabar.com ihbar hattına gelen mesajda, hasta olan bir kedi yavrusu uzun süredir yardım bekliyor.

10:51   |   12.10.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

MEDYABAR.COM-: Medyabar.com WhatsApp ihbar Hattına (0533 615 0224) gelen şikayet mesajında, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin kapısında hasta olan bir yavru kedi yardım bekliyor.


Sağlık çalışanlar ellerinden geldiği kadar yavru kediye sahip çıktı.


Gelen o şikayet mesajında, "Bir kaç saattir hastanenin önünde. Bakmaya çalıştık süt verdik ama içmedi. Gözlerinden rahatsız. Belediye ekiplerini aradık 1 saat oldu ama gelmediler. Bizde sağlıkçıyız" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 30233 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4283 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Veterinary
12.10.2018 12:01
Sakarya da kaç tane ambulans var sayısı bilinmez 112 arayınca hemen geliyor mu sanıyorsunuz da utanmadan haber yapılsın diye yaygara yapıyorsunuz. Biz hastanın ayağına gidiyoruz da siz bi kediye bakamıyorsunuz. Bi de sağlıkçıyız diye hava atıyorsunuz . Beğenmiyorsan götür veteriner hekime baksın hizmet gör. Hemen birini suçlamak istiyorsan önce vicdanından başlayın
vatandaş kız
12.10.2018 15:32

Veterinay,belli ki veterinerlerin (kibarca) burnu ne kadar havada haberin yok. kaçtane böyle yaralı hayvan götürdük insanlıkları yok bazı veteriner kişilerin , bi ameliyata 800TL ilaçlı kontrole 250TL , vizitesini de almadan el sürmeyenler bile var! elimizde ezilmiş kedilerle gelmek bilmeyen , ilgilenmek istemeyen veterinerler de var. sağlık çalışanları çok doğru söylemişler , SAKARYAMIZA HAYVAN HASTAHANESİ YAKIŞIR! bir yaralı baykuş ne yapalım diyoruz , orman işletmeye sorun , belediyeyi bi arayın başından savan savana , sakaryada en az 10tane böyle VETERİNER var. kalkıpta Sağlık Çalışanına , Hastahane çalışanlarına başına gelmeden konuşma..

Birbilen
12.10.2018 13:06

Ne kadar ahmakca bir yorum yapmışsın böyle Hayvan bakımevi yetkililerinin hastaneye geç gelmesiyle ambulansın ne alakası var ki Sakarya da ambulans geç gelmiyor bu yaptığın yorum yaklaşık 450 kişilik 112 çalışanına hakarettir kendi adıma sana hakkımı helal etmiyorum zan altında bıraktığın ve insanlara algı yaparak bizi karaladığın için.

Berkay K
12.10.2018 12:21

Gelmeyen hayvan bakım ekibinden birisi yazdı heralde bu yorumu !

Online Ziyaretçiler