Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yurtta zehirlenen öğrencilere ziyaret...

KYK Kız Yurdunda yedikleri yemekten zehirlenerek hastaneye kaldırılan öğrencilere İl Sağlık Müdürü Öğütlü'den ziyaret...

10:58   |   12.10.2018
Haber Resmi

Serdivan 'da bulunan Kredi Yurtlar Kurumu'na bağlı Sakarya Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilerin yurtta yedikleri akşam yemeği sonrası rahatsızlanarak hastanelere başvurmasının ardından 61 öğrencini gıda zehirlenmesinden etkilendiği kaydedildi.


 İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü hastanede tedavileri süren öğrencileri ziyaret etti.


 Öğütlü, hastanede ziyaret ettiği öğrencilerin durumuyla ilgili yönetici ve hekimlerden ayrıntılı bilgi aldı.


Toyotasa Acil Yardım Hastanesi'nde 12 öğrencinin tedavisinin devam ettiğini belirten Öğütlü "Çok şükür ki öğrencilerimizin sağlık durumları iyi. Tedavileri tamamlanan hastalarımızı da taburcu edeceğiz." dedi.


BU HABERLE İLGİLİ

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 146273 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3373 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
vatandaş
12.10.2018 14:26
Sağlık Müdürü Öğütlü kadar cesur bir müdür yok gibi. Her olayda çekinmeden bilgi veriyor, olay yerine gidiyor, ilgili kişileri ziyaret ediyor.bu açık bir gerçek haberlerden belli.
Vecihi
12.10.2018 15:46

Allah İl Sağlık Müdürümüz gibi kıymetli Müdürlerimizin sayısını artırsın. KYK İl Müdürü Arif Özsoy ve Yurt müdürlerinden bazıları gibi olanlarında sayısını azaltsın inşallah. Allah rızası Allah rızası deyip nerede Allahın hoşuna gitmeyen iş varsa yapıyorlar.

cevahir
12.10.2018 12:02
tebrik ederiz il sağlık müdürünü fakat öyle zannediyorum ki KYK il müdürü ve Yurt Müdürleri ziyarete gitmemişler. neden? ölmesi mi gerekiyor gitmeniz için? Yurt idaresi öğrencilerin ailesine haber vermemiş, öğrencilerin başında durmamışlar, ilgilenmemişler. çocuklar kaderlerine terk edilmiş. Bu ülkede GIDA TERÖRÜ diye bir illet var ondan daha büyük bela TORPİLCİLİK. kyklardaki işletmeler ne kadar liyakatle ihale ediliyor? ne kadar hakkaniyetli denetleniyor sormak lazım. yazık günah.
Baltazar
12.10.2018 12:21

Ya bunlar ziyarete gitse onu da fotoğraf çekip tweet atarlar öğrencilerimizi ziyarette bulunduk diye :)

Vecihi
12.10.2018 11:41
İl sağlık Müdürümüz adam adam. KYK İl müdürü nerede peki yurt müdürü nerede peki. Gitmediler hastaneye ziyaret bile etmediler. İşte kendilerine emsnet edilen öğrenciye verdikleri kıymet bu kadar.
Online Ziyaretçiler