Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakaryaspor itirazda bulunmuştu, tahkim kurulu reddetti

Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor'da kiralık olarak top koşturan ve alacakları yüzünden Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran Beykan Şimşek'in dosyası ile ilgili Sakaryaspor'un itirazı Tahkim Kurulu'ndan geri döndü.

11:12   |   12.10.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Serhat Yılmaz/SPOR264.COM:-
Geçen yıl Fenerbahçe'den Sakaryaspor'a kiralık olarak gelen Beykan Şimşek oynadığı 32 maçta 13 gol ve 11 asistlk katkı sağlamıştı. Sezon sonu kiralık sözleşmesinin bitmesiyle birlikte Fenerbahçe'ye dönmüş oradan ise bonservisiyle birlikte Osmanlıspor'a transfer olmuştu.
 

Sezon sonunda ise Beykan şimşek alacakları yüzünden TFF'ye başvurmuştu. Sakaryaspor'da bu başvuruya karşılık Tahkim Kurulu'na itirazda bulunmuştu.

Dün toplanan Tahkim Kurulu Sakaryaspor'un itirazını inceledi. Kurul, Beykan Şimşek'in başvurusunda usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığından dolayı Sakaryaspor'un itirazının reddine karar verdi.

İŞTE TAHKİM KURUL KARARI
"Sakarya Spor Tesis İşletmecilik San. ve Tic. A.Ş.'nin futbolcu Beykan Şimşek ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 12.07.2018 tarih ve E.2018/365 - K.2018/270 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi kararın onanmasına, oyçokluğu ile karar verilmiştir." denildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 145868 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5526 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Yasin
12.10.2018 15:12
Oynarken sömürdün yeter. Bide gittikten sonra yemeye çalışıyorsun.seni finali sattın o paraya say. Topçu olmuşsun ama adam olamamışsın.
kemal sen
12.10.2018 18:50

Ne olursa olsun adamın parasını ödemekle mükellefsin

Online Ziyaretçiler