Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ferizli'de tepki için yolu kapattılar!

Ferizli Akçukur Mahallesi'nde vatandaşlar, cezaevi inşaatı şantiyesine giden ağır tonajlı araçların yollarını bozdukları gerekçesiyle tepki olarak yolu kapattı.

12:37   |   12.10.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi

MEDYABAR/Mustafa Üstübi

Ferizli Akçukur Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlar, Damlık Mahallesi'nde yapımı süren cezaevi inşaatı şantiyesine giden ağır tonajlı araçların yollarını bozdukları gerekçesiyle, tepki olarak yolu kapattı.

Uzun yıllardır yollarının yapılmadığını dile getiren vatandaşlar, yolların yapılmadan ağır tonajlı araçlarla daha fazla bozulmasına sessiz kalmayacaklarını söylediler. 

Daha önce Damlık Mahallesi'nden geçen ağır tonajlı araçlar, mahallelinin tepki göstermesi ile güzergahı değiştirilerek, Akçukur Mahallesi'ne yönlendirilmişti. "Bizde bu toprakların evladıyız" diyen vatandaşlar, sorumluların sorunlarını çözmesini istedi.

Olay yerine gelen Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, köylülerle konuşmak için bölgeye geldi...


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 139622 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5106 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ferit aydın
13.10.2018 09:26
siyasi olarak bitmişliğin resmidir bu sayın soğuk... toplum sana bu işi edebinle bırak diyor... yoksa siyaset mezarlığına gömülcen diyor... gittiğin her yerde tepkiyle karşılanıyorsun... bunlar iyi günler...
Kalabalına54
12.10.2018 21:24
aaa başkan hani marketleri denetliyormus..şimdi yolami sıra geldi..başkan papaz gidiyor..HADI yolcu et.ha iskambilde 4 TANE DAHA PAPAZ var
Tolga
12.10.2018 13:45
Oyu veren siz ağlayan gene siz musteak hemşerim ağlamayın sakarydan Ankara'da yapılan yola sevinen kesim önce yaşadığın yere sevinçten sonra Ankara ;)
Tozkoparan
12.10.2018 13:17
Yol yaptık dedikleri parayla burdan marsa yol olurdu. Hem en dandik arabadan bile ülkeye giriş fiyatından daha fazla vergi alacaksın. Alın verin ekonomiye can verin diyeceksin. Hem de vatandaşları bu yollara mahkum edeceksin yok öyle yağma.
Online Ziyaretçiler