Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Belediye başkanı bu yazıyı hazmedemedi!

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, kendisi için 'başarısız' yazan gazeteci hakkında şikayette bulundu

11:53   |   02.11.2018
Haber Resmi

Akyazılı gazeteci Alaattin Onur, 26 Ağustos'ta Akyazı siyasetiyle ilgili değerlendirmede bulunduğu "Başarısızlığın karşılığı onlarca aday adayı" başlıklı bir yazı kaleme aldı. 


Alaatin Onur, yazısında mevcut başkan Hasan Akcan'ın başarısız olduğunu ifade ederek bu sebeple önümüzdeki yerel seçimler için Ak Parti'de çok sayıda aday adayı çıkacağını yazdı. 


Belediye Başkanı Hasan Akcan ise bu yazıda kendisine hakaret edildiğini öne sürerek yargıya başvurarak gazeteci Alaattin Onur'dan şikayetçi oldu. 


Soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan Alaattin Onur, köşe yazısında kişilik haklarına saldırı olmadığı ve eleştiri sınırları içerisinde kaldığını belirtti. 


Hasan Akcan'ın şikayetçi olduğu "Başarısızlığın karşılığı onlarca aday adayı" başlıklı yazıyı okumak için TIKLAYINIZ 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 157287 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6760 kere okundu
YORUMLAR 10 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
İsimsiz Akyazili
02.11.2018 21:33
Şener BAYRAKLAR Akyazı nin ziraat konusunda yetiştirdiği ender şahsiyet. Bence Büyükşehir Belediye başkanlığına bile yakışır. Hem öyle zart zurt arkasından kimse de konuşamaz.
AsAkyazısporlu
02.11.2018 19:27
Hasan başkan bana göre de başarısız acaba benimm hakkımda da suç duyurusunda da bulunur mu? Madem demokratik bir ülkede yaşıyoruz
AKYAZIYI AKYAZI YAPACAK BİRİ GELİYOR
02.11.2018 19:06
ÇOK KISA VE ÖZ YAZACAĞIM.AKYAZIYA BİLAL SOYKAN HAYIRLI OLSUN.
BİZE HER YER SAKARYA
02.11.2018 17:02
Hasan hoca demokratik kurallar içerisinde halkın çoğunluğu tarafından seçilmiş bir kişi. Bu yönüyle en büyük mülki amirden bile önde gelen kisı. En büyük mülki amir ise atanmış bir kişi. Arkasında binlerce kişinin oyu var. Bu yönüyle bakılırsa her önüne gelen kişi durumundadır gazeteci. Kalkacak istediği gibi şahsiyet haklarina aykırı biçimde rencide edici harekette bulunacak. Yok öyle bolluk. Herkes rütbesini bilecek. Bir sonraki seçimde secmezsin olur biter.
Arif
02.11.2018 16:48
A.onur ve diğer gazeteci sayın Başkan hakkında aylardan beri Olumsuz yazılar yazıyorlar... Ben şahsen bu olanları onaylamadı ğım gibi başkanın bunları haketme diği kanaatindeyim..pankart açma lar aleyhinde yapılan propoganda Ve dedikodular başkanın doğru yolda olduğunun işaretleridir.. Çünkü karşı tarafta başkan gitsin de kim gelirse gelsin anlayışı var...sanki diğerleri çok şeyler Başarmışlarda bu başarışızmış..!! Sadece kuzuluktaki orman parktaki O melanet yeri kaldırıp halkın Rahatça piknik ve yürüyüş yapma Yeri Haline getirmesi bile yeterli..daha fazla söze gerek Yok...
Sessiz yorumcu
02.11.2018 14:27
Sayın medya bar neden rahatsız olmuş ki tarafsız basın yayıncılığı mi yapmıyor yapamıyor sanırım gazeteci dostunu neden kolluyor adam başkalarının üzerinden Akyazı belediye başkanına giydirmis resmen açık ve net akyazilida değilim başkanın yakinida değilim yanlış anlasilmasin adapazarı merkezde oturan bi insanım başkan da hakkini aramış neden rahatsız olundu anlayamadım :)
send işçi
02.11.2018 13:46
gazetecinin eleştirel yazsını hazmedemeyen yönetici .d eşi benzeri yok biz seçtik oldu .d
Cafer
02.11.2018 13:45
bu adam demiyormuydu bizden Allah bile hesap sormaz (haşa) diye. Noldu iki mürekkepten korkup hemen yargıya koşmuş. İki eleştiriye katlanamıyorsun da o sarfettiğin sözlerin hesabını ahirette nasıl vericen eyyy mübarek.
Ertan Şen
02.11.2018 12:49
Yazıda hiç bir şey yok. Başkan fazla alıngan. Alınganlık gösterecekse kamusal alana çıkmasın evinde otursun.
BİZE HER YER SAKARYA
02.11.2018 12:35
Evet ben de o yazıyı okumuştum. Hasan hocayi seversin sevmezsin. Icraatini olumlu bulursun bulmazsin. Kamu gorevi boyle mi yapilir. Sen sayac misin. Kac kisiyle anket yaptin. Anketore bile guvenilmez iken, tuz bile kokmus iken tabiri caizse böyle kazık gibi yazı olur mu?
Online Ziyaretçiler