Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Taraftardan bu şikayet geldi!

Medyabar.com ihbar hattına gelen şikayet mesajında Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu'nun temiz bırakılmamasına tepki gösterdi.

14:09   |   04.11.2018
Haber Resmi

MEDYABAR.COM-: Medyabar.com WhatsApp İhbar Hattıan (0533 615 0224) gelen şikayet mesajı Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu'nun saha zeminine verilen tepkiyi, tribünler pis bırakıldığı için tepki verilmelidir diye sitem etti.


Maç saati öncesinde gelen o şikayet mesajında, "2 hafta önceki pislikler duruyor. Sahanın zeminini dert edenler ilk önce evini temizlemenin sorumluluğunu fark etsinler" ifadelerini kullandı. 
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 164595 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6058 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
vatandaş
09.11.2018 12:15
Kampanya başlatalım,Bu da bizim elimizde,sorumluluk projesi .. evet haklılar , biz bilmiyoruz temiz bırakmayı , temizlemeyi .. örnek ekiplerimiz olsa , onlara yardımcı olabilecek bir çok insan olur... Janponyada maç sonrasında servis edilen resmi bende gördüm maç sonrasında herkesin elinde çöp poşetleri herkes gördüğünü atıyor poşete, bence de çok başarılı bir hareket. ama bizde başarabiliriz bunu , sadece bizi tetikleyecek bir örnek ekibe ihtiyacımız var. Bahsettiğim şu örnek ekip olayını Tatangalardan 20 kişi görevlendirilse , onlarda en çok 5 kişiye daha çöp poşeti verse maç sonrası inanın müthiş bir sorumluluk projesi olur. bence bir düşünün bunu derim yoksa eleştir eleştir sonu yok...
Ayhan ÇELİK
05.11.2018 11:29
yavuz hırsız ev sahibini pastırırmış, be gafiller senin kirlettiğini başkası niye temizlesin. sen gel ye iç sıç afedersin tuvaletin klozetini kır aynasını düşür yemek ye çöğünü at. madem orası bizim stadımız atma kardeşim çöpünü yere, tuvaleti lavaboyu temiz bırak. japonlar maç sonrası soyunma odasını bile temizliyor. valla bende yönetici olsam herkes layık olduğu şekilde yönetilir derim öyle bırakırım. hep biz pisletelim başkaları temizlesin öyle bi dünya yok.onların işi diye kirleteceksek bu iş düzelmez.
şenol dağlı
05.11.2018 08:49
japon taraftarımız olursa temizlik olayını çözeriz bu saatten sonra kimse laf anlamaz anlamadığı gibi yapacağından geri kalmaz marka şehir SAKARYA m
Misafir
04.11.2018 20:23
Stadyum un kapalı alanlarının tamamı pislik içerisinde. Bugün numaralı tribünün merdivenlerinden çıkarken yerde Amed maçından sonra atılmış bilet pislikleri bile duruyordu. Ayrıca koridorlarda inşaat pislikleri hala duruyor. Sakaryamıza hiç yakışmıyor bu görüntü . Rezil bir durum var. Stadyum yepyeni ama temizlik sıfır. Acilen ya belediyenin yada kulübün bir el atması lazım.
ayhan koçer
04.11.2018 19:11
yerdeki pislik önemli değil süpürürsün gider siz koltukların yerinde durduğuna şükredin..
Yasin Hacıvelioğlu
04.11.2018 18:25
Temizlik imandan dır.Aslan yattığı yerden belli olur.Stad yeni ama hizmet sıfır.
Sessiz yorumcu
04.11.2018 17:42
Kampanya yapilsin herkez bulundu yeri temizlesin olay çözülür
Süper b
04.11.2018 16:40
Ben demiştim ama derdimi anlatamadım ..temizlik olmadığı sürece iki hafta sonra aynı yere otur nasıl bıraktıysan öyle bulursun... Bari paraları yoksa yönetim belediyeye rica etsin temizlik ekibi gondersinler.. sonuçta stadda bir hizmet yeridir... Yinede yoruma açık bir konu herkes fikir beyan edebilir.. üç puan herşeyiyle mükemmel oldu.. teşekkürler çocuklar..
Online Ziyaretçiler