Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sağlıklı Hayat Merkezinde röntgen birimi hizmete girdi

İl Sağlık Müdürlüğünün koordinasyonu ile hizmete giren Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Hayat Merkezinde röntgen birimi hizmete girdi. Artık aile hekimlerinin talebi halinde hastaya görüntüleme hizmetleri verilebilecek

23:42   |   05.11.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Hayat Merkezinde hizmete giren Röntgen Birimi günün koşullarını yerine getiren son sistem dijital görüntüleme tekniğine sahip  olup 1.basamak sağlık hizmetlerindeki radyoloji tetkiklerinde Hendek ilçe halkına yerinde hizmet sağlayacak.


Eski Hendek Devlet Hastanesinin olduğu yerde hizmet veren Sağlıklı Hayat merkezinde yapılan modernize işlemleri ve Mamografi Ünitesinin de yakın zamanda hizmete girecek olmasının hizmet kalitesini ve memnuniyeti arttırması bekleniyor. 


Sağlıklı Hayat Merkezinde daha önce hizmette aksamaya sebep olan asansörün de bakım ve onarım çalışmalarının sona erdiği bildirildi. 

Kadir KAZIN/HENDEK

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Kadın-Sağlık

Medyabar.com bugun 17515 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2207 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
hakan bıçakcı
06.11.2018 09:09
Sağlık müdürümüzAziz ÖĞÜTLÜ başta olmak üzere dr.Serdar DEĞİRMENCİ, İlçe sağlık müdürü dr.Burcu başaran GÜNGÖR belediye başkanımız İrfan PÜSKÜLLÜ VE Bakım onarım ekibimiz emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Online Ziyaretçiler