Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İnegölspor Sakaryaspor maçı TV 264'de

TV 264 Genel Müdürü Caner Özkoç, Pazar günü oyananacak İnegölspor-Sakaryaspor mücadelesinin Sakaryalılara canlı olarak aktarılacağını söyledi

09:30   |   09.11.2018
Haber Resmi
Sakarya merkezli tek uydu televizyonu TV 264 frekans bilgilerini  Türksat uydusuna çıkan kanal Cuma günü test yayınına başlıyor.
 
Tokuş Medya Grup yatırımı ile hayata geçen TV 264, Türksat'tan yayın yapacağı frekansları açıkladı.Buna göre TV 264  uydu yayınının yanısıra Kanal ayrıca Türkiye'nin en büyük dijital platformlarından biri olan D Smart'ta da 264 nolu kanaldan yayında olacak.
 
TV 264 Genel Müdürü Caner Özkoç, herkesin merak ettiği soru olan "Sakaryaspor maçları yayınlanacak mı?" sorusuna cevap verdi.
 
Pazar günü İnegöl'de oynanacak İnegölspor-Sakaryaspor maçında TV 264'ün ilk canlı yayını yapacaklarını belirten Özkoç, "Sakaryaspor maçları.. Mesela bu haftasonu Sakaryaspor'un İnegölspor maçını yayınlayacağız. Ardından Ada Tıp Sakarya Büyükşehir Basketbol'un Eurepo FİBA Cup'ta  Adapazarı'nda oynayacağı iki maçı da vereceğiz. En önemlisi  Sakaryaspor'un 21 Kasım'da Adapazarı'nda oynayacağı Beşiktaş maçını da canlı yayınlayacağız. O maçın yayın  yeni İnegölspor'un maçlarının hakkı Kanal 16'da. Bursa'da bir gazeteci ağabeyimizin kanalı. Onunla görüşüp yayın hakkını bizde aldık.. Biz de TV264 logosuyla maçı vereceğiz. Arkadaşlarımız  Serhat Yılmaz Erhan Kaytanbay, spor yorumcularımız Gökhan Alpaslan Yıldız ve Tamer Batuboylu İnegöl'e giderek maç öncesi maç sonrasını yaşananları Sakaryaspor taraftarlarına aktaracaklar. Sakaryaspor'un zaten yayıncısıyız. Ancak Sakaryaspor ile yapılan anlaşmaya göre maçları canlı olarak veremiyoruz. Kulubün talebi böyle. Ancak yayına çıktığımız içen kulüpten bir maça mahsuben TV'nin çıkışı için canlı vermek için talepte bulunacağız. Tamamen kulübün tasarrufu. Ama dış saha maçlarıyla ilgili olarak ta yanılmısoyrsam arkadaşlar Bodrumspor ve Bayrampaşa ile anlaşmayı yaptılar. Ama bu bilinsin Sakaryaspor'un maçlarının canlı veya değil sadece TV 264'de olacak. Basketbol'da da Adatıp Büyükşehir Basketbol'un  Adapazarı'nda oynayacağı 14 ve 21 Kasım tarihindeki Europe  Final Cup maçını canlı olarak vereceğiz." diye konuştu. 
 
 
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 16348 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6898 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kanal
10.11.2018 00:27
ne var biliyor musun... 7 maç için Sakaryaspor'a şu TV işini yaptığnız içinde size helal olsun. Beni yanılttınız Helal olsun
Sakaryalı ali
09.11.2018 22:04
Kardeşim yayinlanan uydu frekansı haberin neresinde ?
Erdem Tatangalar
08.11.2018 18:27
Kim bu murat. Her yönetime yakın sanki klübe çökmüş gibi.
Online Ziyaretçiler