Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti heyeti ziyaretlere devam ediyor

İYİ Parti İl Başkanlığı üyeleri, TZOB, Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası ve Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası'nı ziyaret etti.

11:15   |   08.11.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Yardımcıları Ceyda Tüfekçioğlu Akar ve Neşe Ürküt, il yönetim kurulu üyeleri Ömür Uygun, Sinan Çalman, Nuray Esmeroğlu , Ziya Atay, Meclis Üyesi Aday Adayı Mustafa Keskin ve İYİ Parti Gençlik Adapazarı İlçe Başkanı Emre Oktay'dan oluşan parti heyeti TZOB ( Türkiye Ziraat Odaları Birliği ) Sakarya Şube başkanı  Ercan Ateş'i, Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası Başkanı Bahattin Kılınç'ı ve Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası Başkan Vekili Erol Maden'i makamında ziyarette bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyaretlerde Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası Başkanı BahattinKılınç, dolar kurunun aşırı yükselmesinin ham madde fiyatlarını etkilediğini İlimiz Sakarya'da Sanayii sektöründe büyük , orta ve küçük ölçekli kuruluşların durma noktasın da olduklarını ve işçi çıkarmaların yaşanacağından bahsederek bu durumun İlimiz de ekonomik açıdan büyük sıkıntılar yaşatacağını oluşan bu tabloya bir an önce çare bulunmasını İYİ Partiden sıkıntıların çözümü için destekte bulunmasını talep etti. 


İYİ Parti Sakarya İl yönetimi, Sanayii alanında ki sıkıntıların sadece ilimize bağlı olmadığını ülke genelinde bir sıkıntı yaşandığını bu durumun hükümetin uyguladığı yanlış politikaların bir sonucu olarak sanayicimize kaldıramayacağı yükler yüklediğini İYİ Parti olarak daima sanayicinin ve esnafın yanında olduklarını çözümü için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerinin sözünü Başkan Kılınç'a verdiler.


Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Bahattin Kılınç, ise bir sivil toplum kuruluşu olan Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası'nın İlimizde yaşanılan sıkıntıları bildiklerini ve çözüm için çalıştıklarını belirtti.


Ziyarette Başkan Vekili Erol Maden, İYİ Parti heyetine emlak sektörünün ve emlak komisyoncularının yaşadığı sıkıntılarından bahsetti ve çözüm için destek istediklerini belirtti. 


İYİ Parti Sakarya İl yönetimi ziyaret amaçlarının yaşanılan sıkıntıları, en yetkili ağızlardan dinlemek adına Başkanı ziyarete geldiklerini sıkıntıların çözümü için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini kaydetti.


Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkan Vekili Erol Maden, ise bir sivil toplum kuruluşu olan Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odasının ilimizdeki emlak sektöründe yaşanılan sıkıntıları bildiklerini , çözüm için çalıştıklarını belirtti.


İYİ Parti Sakarya İl yönetimi ziyaret amacının, tarımda geniş alana sahip olan Sakarya ilinin çiftçilerine ve tarıma yönelik neler yapabileceklerini, tarımsal faaliyetlerde yaşanılan sıkıntıları, tohum, gübre ve mazot gibi çiftçinin temel sorunlarının ele alındığını çözüm yolları konusunda istişarelerde bulunduklarını söylediler.


İYİ Parti olarak Türk çiftçisinin her zaman yanında olduklarını ve Türkiye Büyük Millet Meclisin başta olmak üzere çiftçinin sorunlarını her mecra da dile getireceklerini ve çözüm için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.


Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Ercan Ateş, ise bir sivil toplum kuruluşu olan Ziraat Odası'nın hem çiftçilere yönelik, hem de Sakarya ilinin tarımsal alanda kalkınmasına yönelik her faaliyete yer alacaklarını belirtti.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 37810 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 731 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
mevlüt alişan
08.11.2018 11:28
bizleri es geçtiniz. birde iktidar olusanız ezer geçersiniz.
Online Ziyaretçiler