Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Partili kadınlar Sakarya'yı konuştu

AK Parti Sakarya Kadın Kolları Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı Sakarya'da yaşayan kadınlarla “Şehir ve Kadın” temalı bir program gerçekleştirdi.

11:41   |   08.11.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

8 Kasım Dünya Şehircilik günü öncesinde bir otelde bir araya gelen Sakarya'daki kadın meclis üyeleri, kadın mimarlar, kadın şehir plancıları, kadın muhtarlar ve kadın akademisyenler burada yapılan programa katılarak Şehir ve Kadın'ı konuştular. Katılımcılara çeşitli sorular sorularak kadın gözü ile şehre bakışın irdelendiği program sonrasında birçok farklı görüş ve bakış açısı yakalandı. 


Program ile ilgili bir açıklama yapan İl Kadın Kolları Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Nilgün Akman "Dünya şehircilik günü öncesi Genel merkezimiz tarafından yapılması istenen program çerçevesinde ilimizde yaşayan ve hayatın içinde aktif rol alan kadınlarımızı bir araya getirerek onların Şehrin yönetiminden, imar durumuna, sosyal donatı alanlarından silütine, turizm yatırımlarından belediye yönetimlerine kadar her konuda fikirlerini aldık. Elde ettiğimiz bilgiler ve görüşler çok değerli. Kadının siyasette ve diğer alanlarda aktif görev almasının gerekliliğini burada aldığımız farklı bakış açılarından bir kez daha görme fırsatı bulduk. Bu vesile ile kadının sosyal hayattaki öneminin altını bir kez daha bu program vesile ile çiziyor, 8 Kasım Dünya Şehircilik gününün kutlu olmasını diliyorum." dedi.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 16578 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 725 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler