Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

X-ray önlemi... Geçmeyen giremiyor!

Daha önce kontrolsüz geçişin olduğu Valilik Kampüsü girişinde kontrol noktası oluşuruldu. İçeride bir çok kurumun bulunduğu kampüse artık X-ray cihazından geçmeyenler giremeyecek

12:56   |   08.11.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
 
MEDYABAR.COM/Özel
Adapazarı Camili Mahallesi'nde bulunan Valilik Kampüsü'nde güvenlik önlemleri arttı.Daha önce giriş kapısından kontrolsüz bir şekilde içeriye giren vatandaşlar, artık elini kolunu sallayarak içeriye giremiyor.
Kampüs girişinde bulunan polis noktasının yanına, giriş-çıkışın sağlanması için bir kontrol noktası inşa edildi.Tek katlı ve küçük çapta olan güvenlik alanının içerisine 1 adet X-ray cihazı yerleştirildi.
Kampüse girmek isteyen vatandaşlar üzerlerinde tabanca, kesici alet vb. malzemeler bulunma ihtimaline karşı bu cihazdan geçiyor.Üzerinde yaralayıcı veya yasak olan eşyalar taşıyan vatandşlar ise bunları bırakmadan içeriye giremiyor.
Sakarya Adliyesi ve resmi dairelerin bulunduğu Sakarya Resmi Daireler Kampüsü'nde çalışan personellere de girişte görevlilere kartını gösterme zorunluluğu getirildi. Dev kampüste uygulamaya koyulan güvenlik önlemi, çalışanlar ve vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 36681 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4048 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Misafir
08.11.2018 21:33
Kopekleride gecirmeyin yakusmiyor valilige
MEMUR
08.11.2018 14:27
BABASI VEYA EŞİ İLE KAVGA EDER, KAMPÜSE GELİR MEMURA ÇATAR. DOĞRU VE YERİNDE BİR KARAR.
UZLAŞTIRMACI
08.11.2018 13:24
Cumhuriyet Başsavcılıklarında bağlı olarak çalışan uzlaştırmacılarında savcılık personelleriyle aynı haklara sahip olması gerekiyor.
Online Ziyaretçiler