Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Toçoğlu'ndan Vali Nayir'e ziyaret: "Şehrimiz için birlikte çalışacağız"

SBB Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Valiliği görevine başlayan Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti

14:01   |   08.11.2018
Haber Resmi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kütahya Valiliği'nden Sakarya Valiliği'ne atanan Ahmet Hamdi Nayir'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Son yayınlanan kararnameyle Sakarya'ya atanan ve göreve başlayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; yeni görevinin Sakarya için hayırlı olmasını temenni etti.


Ortak çalışma vurgusu
Vali Ahmet Hamdi Nayir'a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Toçoğlu, Sakarya için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmanın önemine vurgu yaptı. Toçoğlu, "Kardeşlik coğrafyası Sakarya'mızda farklı kültür ve coğrafyalardan insanlar bir arada yaşamlarını sürdürüyor. Hamdolsun bu kardeşlik ve huzur ikliminde bizler de şehrimize hizmet sunuyoruz. İlimize yeni atanan Valimiz Ahmet Hamdi Nayir'la da birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalışacağız. Sayın Valimize şehrimize hoş geldiniz diyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 40766 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1480 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sakarya54
09.11.2018 09:10
Ben Sn valimizin yerinde olsam ilk karşılaşmamızda resmi protokol üsüllerine aykırı bir şekilde KRAVATSIZ karşıma çıkan bir belediye başkanını dikkate almazdım.
Sakaryalı
08.11.2018 22:20
Sayın Valimiz hoşgeldiniz .Sayın belediye başkanımızla birlikte çalışalım derken seçimi unuttu sanırım .Saygılarımla
Sakaryalı
08.11.2018 22:20
Sayın Valimiz hoşgeldiniz .Sayın belediye başkanımızla birlikte çalışalım derken seçimi unuttu sanırım .Saygılarımla
Doğal gözlem
08.11.2018 19:41
Sayın valim hoşgeldiniz Sakaryamıza.hafta içi kendi konutunuzdan çarşıya sivil araba ile gidiniz.yazlık kavşağı 32 evler tek rampası bulvar rezalet olan yerleri görünüz ve Adapazarı tren garının halini. Adarayi istiyoruz Sapanca dan Korucuk bölgesine kadar.
YAŞAR YILDIRIM
08.11.2018 14:27
Giden valimiz 12 ayı geçkin şehrimizde görev yaptı maalesef ŞEHRİMİZİN EN ÖNEMLİ CADDESİ OLAN ÇARK CADDESİNE UĞRUYAMADI,GELEMEDİ..((öğrendiğimiz kadarıyla yoğun çalışma proğramları sebebiyle)) İNŞAALLAH yeni valimiz SYN AHMET HAMDİ NAYIR BEYEFENDİ caddemize ve caddemizdeki esnaflarımıza ziyarete gelir ve bizleri mutlu eder..YENİ VALİMİZE HOŞGELDİNİZ DİYORUM..Çalışmalarında Rabbim kolaylıklar versin...
Online Ziyaretçiler