Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

O arter asfaltlanacak

Büyükşehir'den yapılan açıklamada, “Adapazarı Kaymakamlığı ile Çevre Yolu Kavşağı arasında asfalt çalışmaları gerçekleştirilecek. Çalışmalar dolayısıyla 10 Kasım Cumartesi, 11 Kasım Pazar ve 12 Kasım Pazartesi günleri trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak” dedi.

15:44   |   08.11.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Adapazarı Kaymakamlığı ve Çevre Yolu Kavşağı arasında asfalt serim işlemleri gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda 10 Kasım Cumartesi, 11 Kasım Pazar ve 12 Kasım Pazartesi günleri trafik alternatif güzergahlardan sağlanacaktır. Bölgeye trafik işaret ve işaretçileri konuşlandırılacaktır. Trafik yoğunluğunun önüne geçmek adına alternatif güzergahların kullanılması önemle rica olunur" denildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 36609 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1612 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Koca Sinan
09.11.2018 06:50
Gene ve yeniden kaldırımları düzeltmeden asfaltlama yapacağınıza eminiz. Yaptığınız asfalt nasıl birşey merkez deki asfaltlanan yollardan belli. Çevreyolu bütün sorulara cevap. Yaya ve biz bisikletlilerinde düşünün artık. Kaldırımlarda bir gezin anlayacaksınız.
Online Ziyaretçiler