Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

SATSO'dan Vali Nayir'e 'hoşgeldin' ziyareti

SATSO yönetimi, Vali Ahmet Hamdi Nayir'e 'hoşgeldin' ziyaretinde bulundu

16:53   |   08.11.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  Kütahya Valisiyken, Cumhurbaşkanı kararıyla Sakarya Valiliği'ne atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir' a hoş geldin ziyaretinde bulundu.


Vali Nayir'ın makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya'nın sosyo ekonomik durumu, gelecek vizyonu ve potansiyeli hakkında kısaca bilgi vererek Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın işleyişi projeleri ve mevcut durumu ile ilgilide bilgi aktardı.


Başkan Altuğ konuşmasında  "Sakarya olarak üreten bir şehiriz.  Gerek sanayi alanında gerek ticari yaşamda üretim bizim önceliğimizdir.  Sadece üretmek değil ürettiklerimizin global pazarda karşılığının genişlemesi adına da gayret ediyoruz.

Hem üye sayısı olarak hem de bütçe olarak özellikle kalkınma ajanslarına bağlı illerin en büyük odasıyız. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olarak, şehrimize her anlamda layık olmaya çalışıyor, bu kentin de hak ettiği yüksek seviyelere gelebilmesi için çaba harcıyoruz. İlimizde tüm erklerle işbirliği ve iletişim halinde çalışmalar yürütüyor, tek ses olarak, Sakarya ortak paydasında buluşmayı her zaman önemsiyoruz. Birlik ve beraberlikle inşallah hedeflerimize ulaşacağız. Bu vesileyle Sn. Valimize başarılar diliyorum.  Hep birlikte başarılı ve geleceğe iz bırakacak çalışmalarda yer almayı diliyorum." dedi


Vali Ahmet Hamdi Nayir ise söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Hem üretim, istihdam anlamında bu şehre katkı sağlamak adına yaptığınız gönüllülük esasına dayalı başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Ticaret ve sanayi odaları hem kanunla kurulmuş hem de yönetimleri itibariyle sorumluluk bilincinde gönüllülük esası ile işleyen kurumlardır.

İş dünyasının ekonomideki önemine değinen Vali Nayir, "Eğer siz geleceğe ümitle bakıyorsanız bu ülkenin insanı da geleceğe ümitle bakıyor. Hep birlikte güzel işler başaracağımızı düşünüyorum." diye konuştu

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 17066 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1856 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler