Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakaryaspor'a PFDK'dan bir ceza daha

Ankara Demirspor müsanakası sonrasında Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen Sakaryaspor'un cezası belli oldu.

18:33   |   08.11.2018
Haber Resmi

spor264.com'un haberi...
Ankara Demirspor maçından sonra PFDK'ya sevk edilen Sakaryaspor'un cezası belli oldu. Saha olayları ve talimatlara aykırılık maddelerinden dolayı sevk edilen Sakaryaspor toplamda 10 Bin TL para cezası yedi.


Sakaryaspor, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5 Bin TL ve ayrıca aynı müsabakada eşgüdüm toplantısına Kulüp Temsilcisinin katılmaması suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5 Bin TL para cezası yedi.


İŞTE TFF'DEN YAPILAN AÇIKLAMA
12- SAKARYASPOR A.Ş.'nin, 04.11.2018 tarihinde oynanan SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada SAKARYASPOR A.Ş.'nin, eşgüdüm toplantısına Kulüp Temsilcisinin katılmaması suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılması ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 16792 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1931 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Koca sinan
09.11.2018 06:53
Hangi maçta ceza almadık. Ahh tatanga ahhh. Herşey sizin yüzünüzden. Sizin yüzünüzden üst liglere çıkartmazlar bizi. Kendinizi laf edin artık.
Cans
08.11.2018 19:10
Sabah aksam sosyal sorumluluk projesi diye bağıranlar hadi çıkıp bu cezaları ödeyin görelim. Lig başından beri iç saha dış saha her maç sonrası para cezası getirmekten bıkmadınız.. Bir sosyal sorumluluk projesi de bunun için yapın kulübede faydanız olsun görelim yardımseverliğinizi ödeyin şu cezaları haydi
Online Ziyaretçiler