Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakaryaspor'a PFDK'dan bir ceza daha

Ankara Demirspor müsanakası sonrasında Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen Sakaryaspor'un cezası belli oldu.

18:33   |   08.11.2018
Haber Resmi

spor264.com'un haberi...
Ankara Demirspor maçından sonra PFDK'ya sevk edilen Sakaryaspor'un cezası belli oldu. Saha olayları ve talimatlara aykırılık maddelerinden dolayı sevk edilen Sakaryaspor toplamda 10 Bin TL para cezası yedi.


Sakaryaspor, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5 Bin TL ve ayrıca aynı müsabakada eşgüdüm toplantısına Kulüp Temsilcisinin katılmaması suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5 Bin TL para cezası yedi.


İŞTE TFF'DEN YAPILAN AÇIKLAMA
12- SAKARYASPOR A.Ş.'nin, 04.11.2018 tarihinde oynanan SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada SAKARYASPOR A.Ş.'nin, eşgüdüm toplantısına Kulüp Temsilcisinin katılmaması suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılması ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 177242 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1693 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Koca sinan
09.11.2018 06:53
Hangi maçta ceza almadık. Ahh tatanga ahhh. Herşey sizin yüzünüzden. Sizin yüzünüzden üst liglere çıkartmazlar bizi. Kendinizi laf edin artık.
Harun
09.11.2018 09:50

Buradan konuşuyonuz atiyonuz tutuyonuz eminim ki maça bile gelmiyonuz. Maratondan 1 tane bile olay çıkmadı bu maç. Numaralı daki sözüm ona Elitler Varya sizin gibiler onların yüzünden yendi işte bu ceza sahaya atladıkları kalmadı diye. Bırakın bu işleri tatangalari bende savunmam zararları çok bu takima. Ama her suçu da bu adamlara yüklemek adiliktir

Cans
08.11.2018 19:10
Sabah aksam sosyal sorumluluk projesi diye bağıranlar hadi çıkıp bu cezaları ödeyin görelim. Lig başından beri iç saha dış saha her maç sonrası para cezası getirmekten bıkmadınız.. Bir sosyal sorumluluk projesi de bunun için yapın kulübede faydanız olsun görelim yardımseverliğinizi ödeyin şu cezaları haydi
Sakaryalı
08.11.2018 23:53

Yardımseverlik parası olana değil muhtaç olana yapılır.. İnsan olun.. Tatangaları suçluyorsunuz fakat bu cezaların sebebi tribünlere içip içip gelen kendine saygısı olmayan ne idüğü belirsiz insanlardır.. Tatangalar bu şehrin en önemli sivil toplum örgütü olup böyle olaylara sürekli karşı çıkmış kulubünü her zaman yanında olup desteklemiş.. Gerektiğinde para toplayıp kulübe yardım etmiştir.. Gerekirse yine yardım ederde.. Lütfen Tatangalar ile tribün içindeki kendini bilmezleri karıştırmayalım.. Ama Tatangalar'ın da bu tribün içinde bu tür densizleri eritmesi takımın önüne geçecek tüm engelleri kaldırması için çabalaması gerekmektedir..

Online Ziyaretçiler