Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 9 Kasım Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:05   |   09.11.2018
Haber Resmi

Bizim Sakarya
VALİ NAYİR NE DİYECEK?

Önceki gün Sakarya'ya gelen ve dün ilk iş olarak uyuşturucuyla mücadele konusuna el atan yeni Vali Ahmet Hamdi Nayir'i bekleyen bir önemli sorun da hasarlı okullar...


Sakaryahalk
KRAL ÇIPLAK

Sivil Toplum Kuruluşları'nın Sakarya'daki amiral gemisi olan SATSO'nun önderliğindeki heyet Ankara'ya gitti. Sakarya'nın yetiştirdiği değerlerle ayrı ayrı bir araya gelen heyet adına yapılan açıklamanın başına 'Sakarya Lobisi Ankara'da tek ses oldu' denildi. Oysa ortaya çıkan tablo hiçte öyle değildi. Çünkü ne milletvekilleri, ne kentin değerleri bir araya gelemedikleri için heyeti tek tek kabul etti.


Yenisakarya
BAŞVURULAR YAĞMUR GİBİ

AK Parti'de belediye başkanlıkları için aday adaylığı başvuruları her geçen gün artarak devam ediyor. Dün de çok sayıda kişi aday adaylığı başvurusu yaptı. Öte yandan Büyükşehir için ilk müracaatı bugün Ali İnci ve Hüseyin Emanet yapacak.

       
Yenigün
'BOŞ İŞ DEĞİL'

Vali Nayir, başkanlık ettiği Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı'nda mücadelenin bir ya da iki kurumun uhdesine verilecek kadar basit bir konu olmadığını belirterek, "Bu olay boş bir iş değil, seferberlik gerektiriyor" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
İLK İŞ UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE

Valiler kararnamesi ile Sakarya Valiliği'ne atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ayağının tozuyla Uyuşturucu Mücadele Toplantısına başkanlık etti. Önemli mesajlar veren Nayir, uyuşturucu ile mücadelede tüm halkaların sağlam olması gerektiğini vurguladı.


Adapostası
SAKARYA BİZİM ORTAK PAYDAMIZ

Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunan SATSO Başkanı Altuğ, "Avantajlarımızı doğru kullanarak şehrimizi çok daha yukarılara taşımak için aktif bir şekilde gayret göstermeliyiz. Bu konuda herkesin elini taşın altına koyacağına inanıyorum" dedi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 41269 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1123 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler