Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Aydın Petrol bu yıl da geleneğini bozmadı

Şehir genelinde 2017 yılı Kurumlar Vergisi ilk yüz rekortmeninin isimleri geçtiğimiz günlerde açıklandı.

11:17   |   09.11.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

İlimizdeki en yüksek vergi ödeyen şirketler arasında, kendi kategorisinde son yirmi bir  yıldır başı çeken Aydın Petrolcülük ve Tic. A.Ş. bu sene de geleneğini bozmadı.

Adnan Menderes Caddesi, Devlet Hastanesi karşısında 1994 yılında faaliyete başlayan ve Adapazarı'nda 3 farklı noktada hizmet veren Aydın Petrol, bu yıl da vergi rekortmenleri listesinde yer alan ve dünya sanayi devlerinin de arasında bulunduğu ilk 50 firma arasında yerini korudu.


Akaryakıt ürünleri ve LPG perakende satışı kategorisinde 39. sıra ile açık ara başı çeken Aydın Petrol  ile birlikte, yine aynı sektörde grup şirketi olan ve İzmir'de faaliyet gösteren  10 yılı aşkın süredir Aliağa/İzmir'de iki farklı noktada hizmet veren Ayayadın Akaryakıt Aliağa-İzmir'de 12. sırada yerini aldı.


Aydın Petrol yöneticisi Mürsel Albayrak, "Kurulduğumuz 1994 yılından bu yana her yıl gururla yer aldığımız Vergi Rekortmenleri Listesinde bu yıl da yer almış olmamız, işimizi layıkıyla yaptığımızın göstergesi olarak bizi son derece mutlu etmektedir. Devletimize karşı kutsal bir görev olan vergi mükellefliği  başta ilimiz olmak üzere, ülkemizin gelişimi ve kalkınması açısından olmazsa olmaz niteliktedir. Amacımız, her zaman olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da yükselen başarı grafiğimizi devam ettirmektir. Sakarya'mıza , Devlet'imize ve Aydın Petrol ailesine hayırlı olsun '' dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 16296 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7389 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
aaa
13.11.2018 23:10
adam nice adapazarlıdan daha adam hemde adam gibi adam Allah tuttuğunu da altın etsin
adalı nuri
11.11.2018 20:09
adam sakaryalı değil ama sakaryalıdan daha faydalı. ben ticaretini bilmiyorum ama hayırlı işini cok işittim. Allah yolunu açık etsin.
sakarya
10.11.2018 21:42
Tebrikler, Mursel Bey, 1994 de çıktığı yola yilmaz azmi, ticari zekasi ve Allah'ın yardımıyla şirketini bu noktaya getirdi. Kendisinden sonra gecelekler de bu basariyi korumasini ve memleketimiz icin katma deger katacak yeni alanlarda yatirim yapmasini bekliyoruz. Universitemiz boyle basarili isletmecileri öğrencilerle bulusturmali ve ders konusu yapmali. Sektöründe basari saglayan ve vergisini odeyen tum müteşebbislere saygilarimi sunuyorum.
Online Ziyaretçiler