Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hendek'te Sofu istifa etti, yeni başkan Tazim

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Genel Merkezden gelen istifa izni ile İlçe teşkilatında son toplantısını yaparak istifa etti.

10:12   |   01.12.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Ak Parti Genel Merkezin ilçe Başkanlarına koyduğu istifa yasağını bazı ilçelerde istifa tarihinde son gününde izin verdi. Sakarya'da izin verilen ilçeler Hendek, Karasu, Akyazı, Kaynarca, Pamukova ve il Başkanı Fevzi Kılıç oldu.


İlçe Başkanı Sofu, son toplantısında teşkilatına hitaben "7 yıldır sürdürdüğümüz İlçe Başkanlığı görevimizden 31 Mart Yerel Seçimleri Belediye Başkan Aday Adaylığı için genel merkezimizin oluruyla istifa ettik. İlçe Başkanlığım süresince görev yapan vefakar ve fedakar Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, Mahalle Başkanlarımıza, Kadın Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine bizimle birlikte bu kutlu davada yol yürüyen tüm dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.  Pazar günü Saat 14:00 de ilçe teşkilatımızda hendek belediye başkan aday adaylık başvurumu yapacağım. Tüm dava arkadaşlarımı müracaatımda da yanımda görmek beni onure edecektir". Dedi.


Yeni Başkan Fatih Tazim 
Genel Merkezin konu ile ilgili verecek olduğu karara kadar parti tüzüğü gereği İlçe Başkanlığı görevini Yönetim Kurulu Üyesi, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Fatih Tazim sürdürecek. Yeni Başkan Tazim aynı zamanda Himder başkanlığını yapıyor. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 247696 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1872 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sakary
02.12.2018 00:01
İrfan aday yapılmaz ise Hendek de AKP kaybetmiştir. Çalmayan çaldırmayan tek başkan
T.D anlayan anlar
01.12.2018 12:25
Hendek pazaryerinde pazarcılara yapılan eziyetlere hepiniz sustunuz pazarın girişine beton döküp gece 3ten akşam 8 e kadar çalışan insanlara, ilçenize hizmet etmeye gelen ödediği kiralarla hendek belediyesine katkı sağlayan esnafı mağdur ettiniz şimdi sıra halkta halk TURGUT BABAOĞLUnu seçecek sizde oturup seyredeceksiniz.Doğuluyum Turgut beyi hayatımda hiç görmedim tanımadım ama sizlerden 10 gömlek üstün olduğunu duydum yıllarca size oy verdikte noldu geldiniz garibanın gırtlağına bastınız şimdi sıra bizde ....
Online Ziyaretçiler