Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kaynarca'dan MHP'ye 3 başvuru işte isimler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Kaynarca ilçesinde de hareketli. Eski ilçe başkanı Mehmet Apti'nin ardından iki isim daha aday adaylığı için başvuru yaptı

12:01   |   01.12.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Sakarya genelinde Belediyeler için alternatif görülen MHP'de, aday adaylığı başvuru süreci devam ediyor. 


AK Parti'den bir dönem İl Genel Meclis Üyesi olan İsmail Hakkı Keskin ile Kaynarca eski Jandarma Komutanı İsmail Günal, MHP'den aday adayı oldu.  Keskin ve Günal, Kaynarca İlçe Başkanı Ekrem Baldan ile birlikte MHP İl Teşkilatı'nı ziyaret etti. 

İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ile istişarede bulunan aday adayları, hafta başında MHP Genel Merkezi'ne giderek resmi başvurularını yapacaklar. 


İsmail Hakkı Keskin
1965 Trabzon doğumlu. 1967'den bu yana Kaynarca'da yaşıyor. Esnaf. 
2004-2009 yılları arası Adalet ve Kalkınma Partisi'nden İl Genel Meclis Üyesi ve İl Daimi Encümeni olarak görev yaptı. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, birlik ve kooperatifler yanında spor kulübü başkanlıkları ile ilçede aktif görevlerde bulundu. 
2014 seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Kaynarca Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. 31 Mart 2019 seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday adaylığı başvurusunda bulundu. Evli ve 5 çocuk babası. 


İsmail Günal
1973 Eskişehir doğumlu. İlk-Orta ve Lise öğrenimini Eskişehir'de tamamladı. Jandarma Genel Komutanlığı Astsubay Okulu mezunu.  
Batman, Kayseri, Hakkari, İzmir, Çorum, Erzurum, Kastamonu ve Van illerinin yanı sıra 2006-2011 yılları arasında Kaynarca İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yaptı. 
2015 yılında emekliliğe ayrılarak, memleketi Eskişehir'e yerleşti ve burada özel kreş ve gündüz bakımevi işletmeciliği yapmaya başladı. 
Evli ve 2 çocuk babası. 


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 254048 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2155 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Oylar AKP ye
01.12.2018 13:33
Boşu boşuna masraf yapmayin oyları akp ye atacaz olacak bitecek
Online Ziyaretçiler