Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

MHP'de Serdivan için Balaban iddiası

MHP'de gün içerisinde Serdivan ve Adapazarı Belediye Başkan adaylıkları için gelişme yaşandı..

18:58   |   04.12.2018
Haber Resmi

Yerel seçimler için aday arayışlarını sürdüren MHP,  Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için teklifte bulunduğu Hasan Balaban'ın bu teklifi kabu etmediği öğrenildi.
 medyabar.com editörünün aldığı bilgilere göre  MHP'nin büyükşehir belediye başkanlığı adaylığı için teklifte bulunduğu​ Hasan Balaban, Büyükşehir'e karşılık Serdivan Belediye Başkan adaylığına yeşil ışık yaktı.

 Balaban'ın  Serdivan'da yaşaması nedeniyle MHP'den Serdivan Belediye Başkan adayı olması bekleniyor
 Bu arada MHP'nin Adapazarı Belediye Başkan adayı olarak düşündüğü isim olarak Bünyamin Müftüoğlu'na teklifde bulunulduğu öne sürüldü..

 Ancak uzun yıllar MHP'den il yönetiminde görev yapan Bünyamin Müftüoğlu teklif geldiği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 26337 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5756 kere okundu
YORUMLAR 18 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
VAR VAR
06.12.2018 09:24
HAK YOK VAZİFE VAR ilkesi ile yola cıkanlar bu ilke doğrultusunda vazifelendireceği bir sürü ülkücü kadrolar vazife bekliyor çok uzaklarda başka yerlerde aday gerekyok örnek vazife bekleyen bir çok ülkücü görev bekliyor eski milletvekili mevcut milletvekili mevcut ilbaşkanı mevcut ilyönetimi HAK YOK VAZİFE VAR ilkesi ile 3 Hilal i bayrağı Sakarya da yüksek yerlere diksinler
Sedivanli
05.12.2018 16:35
MHP de hiç kadınlara yer verilmeyecekmi kadınlar günde hürmeten Serdivan belediye başkan adayımız İnşallah kadın olur görüsüm yakışan da kadın kolları başkanımız olur seni seviyoruz Leyla abla
Emre Elaldı
05.12.2018 12:43
Büyükşehir Hamdi Kılıçaslan Serdivan Mustafa Toçoğlu bakın sonra nasıl tulum çıkıyor
Serdivan
05.12.2018 12:31
Hasan Balaban İçin böyle bir idda olduğunu düşünmüyorum yalan idda serdivan için Balaban ailesi basit kalı
Sena
05.12.2018 12:10
benim düşüncem Serdivan belediye başkanlığına hak eden kişi Leyla tankar olmalıdır Leyla hanım yıllarca üstün başarı göstermiştir misyonu ve vizyonu da vardır Hasan Balaman dan da kurtulması gerekir Serdivan için artık
E.S. Sakaryalı
05.12.2018 11:52
Bünyamin MÜFTÜOĞLU yeni bir yüz , kazanacağına EMİN çünkü Serdivan da AKP bence bu sefer kaybedecek. CHP bile AKP kazanmasın diye MHP ye OY verir. benim düşüncem.
selma guzer
05.12.2018 09:42
Mhp bu dönem her ilçesinde aday adayı müracaatı fazla olan bir parti,daha önceki yıllarda böyle değildi.Eminim ki en iyi ve en doğru adaylarla Sakarya halkının karşısına çıkacaktır. Hasan Balaban da Bünyamin Müftüoğlu da değerli insanlar,halkta karşılıkları da olan insanlar....Ama ikisinin de aday olacağını düşünmüyorum. Levent Bülbül'le ilgili olumsuz yorum yapanların da onu çekemeyenler olduğunu düşünüyorum.Hakettiği yerde,Allah yolunu açık etsin.
Melih
05.12.2018 09:11
Balaban geçen dönem kıl payı kaçırdı hasan bey çok donanımlı çok beyefendi bi insandır serdivan hayırlı olsun.
MERT SAKA
05.12.2018 08:35
mhp sakaryada partilisiyle barışmalı hala on kişiyle parti yönetiliyor kendi seçmenini bile küstürdü.levent bülbülün ankaraya gitmesinde emeği olan kişiler bir kenara atıldı ve çabuk unutuldu.tabi bu devran birgün dönebilir ne merdiven altında devlet bahçeli ve levent bülbül düşmanlığı yapmak doğru,ne de bir avuç insanla sakaryayı yönetmek doğru.Bence meclis adaylarına dikkat edilmeli liyakat sahibi insanlar seçilip şu an yalakalık yapıp 3 ay sonra yarı yolda bırakacak tiplerden uzak durulmalı.
MERT SAKA
05.12.2018 08:34
Hasan balaban insan olarak da iyi bir insandır,parti olarak da üzerine ne görev verilirse olmaz dememiştir.ben kendisinin çok da hevesli olduğunu düşünmüyorum ona görev veriliyor o da hayır demiyor.maalesef mhp ön planda aday bulamadığı için bu tarz isimleri öne sürüyor.mhp nin sakarya genelde yerelle alakalı başarısı olacağını düşünmüyorum sonuçta bu şehir akp nin kalesi.ekrem yüceye daha seçilmeden başkanmış gibi ilgi gösterilmesinin sebebi bu.belki adapazarı belediyesinde mhp nin ciddi bir adayla başarısı olabilir çünkü geçen seçimde akp kılpayı kazandı,zaten kazananda dişli değil rte nin ta kendisi.
vatandaş54
05.12.2018 07:23
Bence isabetli bir isim sayın Balaban kazanırsa bir şeyler kazandırır serdivana değişim şart
Cadde 54
05.12.2018 01:18
Bence de cadde 54 olayını örtbas etmek ve projenin sorunsuz sona erdirilmesi için Balaban mükemmel aday.Hem cadde 54 için çabalarını bilmeyen yok.Levent Bülbül işini çok iyi biliyor.
kertenkele
05.12.2018 00:38
HER SEÇİMDE HEP AYNI İSİMLER..10 YIL ÖNCE DE BALABAN ADI GEÇİYORDU..10 YIL SONRA DA AYNI İSİM..MHP OLARAK,ŞU ESKİ DOSTLARA İLLA BİR KOLTUK VERMEK İSTİYORSANIZ,BİR MAKAM KOLTUĞU SATIN ALIP VERİN.OLSUN BİTSİN..BU GİBİ İSİMLERİN GEÇMİŞTE YAŞADIKLARI SEÇİM HEZİMETLERİ OLMASINA RAĞMEN HALA SEÇİLMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR..NE HİZMET AŞKI İMİŞ AMA.?
Ülkücü
04.12.2018 22:16
İl teşkilatının arayışa girmesine gerek yok bu şehre MHP kazandırdığı en iyi siyasetçi olan Sn.Levent Bülbül aday olması lazım her kesimin oy vereceği şehri tanıyan bilen iy bir hatip sakarya şaha kalkar demedi demeyin. Kazanamazsa bile vekilliğe geri dönebiliyor
Tuhafsın
04.12.2018 20:45
Hayrı balaban olmasın sakın , olursa da yakışır yani ,
fesli KADİR
04.12.2018 20:18
bahceli esip gurledigin.andimiz.rahip ve fesli kadir çıkışında inan taraflı tarafsız herkesin gönlünü aldın..AMMA SONRA NE OLDU BILEN YOK...ŞUNU BILIYORUM..SECMENIN ÜLKÜCÜLER SEN ISTEDIN DIYE AKP ADAYLARINA OY VERIR.AMMA AKP LI SECMEN ZANNETMIYOM MHP ADAYLARINA OY VERSIN..SEN YOK YAKINKEN DON..KÖY KENDI ADAYLARINI SENIN GÜÇLÜ OLDUGUN YERDE CHP.IYI PARTI BILE SANA OY VERIR..IÇ ANADOLUDA ÇOK YER KAZANIRDIN.AMMA oyuna sen geldin BAHCELI GURLEDIN ESTIN MANGALDA KUL BIRAKMADIN..BAKALIM SONUC NE OLACAK.
İyi iyi
04.12.2018 19:33
Yeni ilçe yönetimi ve il yönetimi iyi Parti ile birleşecek gibi... Sonra hep beraber CHP ye
Kesinhüküm
04.12.2018 19:30
İyide müftüoğlu iyi partili hangi akıllı teklif götürmüş 24 haziranda kimi desteklediğini dünya alem biliyor acaba teklif götürenler hangi maksatla teklif etmiş yazık MHP il teşkilatı kimlere kalmış gerçi bunların seçim kazanma gibi bir derdi yok ittifak olsun diye bekliyorlar arada paralı birindense ne koparırsak artık.
Online Ziyaretçiler