Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Rıdvan Duran için Adapazarı iddiası

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Duran için Adapazarı ilçesinden aday gösterilme iddiaları gündeme geldi.

13:12   |   04.12.2018
Haber Resmi

AK Parti'den Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Rıdvan Duran'ın adı şimdi de Adapazarı için gündeme geldi. AK Parti kulislerine göre Büyükşehir Adaylığı için güçlü alternatiflerden biri olan Duran, Ekrem Yüce'nin son hafta gündeme gelmesi ile bu şansı kaybetmişti. Bu sürecin ardından AK Parti'nin Rıdvan Duran'ı başka bir yerde değerlendirmek istediği konuşulmaya başlandı.

İddialara göre Duran'ın ismi Adapazarı ilçesi için de dile getirilmeye başlandı. Güçlü isimlerin aday adayı olduğu ve son olarak İl Başkanı Fevzi Kılıç'ın da aday adayı olacağı iddia edilen Adapazarı için Rıdvan Duran isminin dile getirilmesi buradaki dengeleri de değiştirdi.

Fevzi Kılıç'ın Erenler ilçesine kaydırılma ihtimalinin de konuşulduğu AK Parti'de Adapazarı için Mutlu Işıksu, Rıdvan Özüm ve Oktay Yıldırım isimleri de öne çıkıyor. 

Sıkı bir çekişmenin yaşandığı Adapazarı'nda bu 5 isimden birinin aday gösterilmesi bekleniyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 26206 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3814 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Bilirkişi
05.12.2018 08:53
O da olmayınca Rıdvan Duran Camili Mahalle Muhtarı mı oluyor iddiası gelmesin.
ZiPOLA
05.12.2018 02:06
Son gelen kulis bilgilerine göre Adapazarı ilçesi Fevzi Kılıç kesin. Evet evet yanlış duymadınız. Yusuf Alemdar kesin.Evet evet yanlış duymadınız. Rıdvan Duran kesin. Evet evet yanlış duymadınız. Bence kimseyi küstürmemek adına eş başkan bir çözüm olabilir. Hatta çok eşli başkan sistemi olursa daha fazla belediye başkanı olsun da kimsenin gönlü kırılmasın. Herkes belediye başkanı olsun yahu. Kimseyi kırmaya gerek yok şu üç günlük dünyada. He var mı yahu.
İbrahim aydemir
05.12.2018 01:39
Ne farkeder torpille işe alınıyor kura veya sınavla niye işçi alınmıyor bumu adalet r.t.e.nın gölgesinde yaşamayı bırakın başkan olunca kimseyi tanımazsınız
Online Ziyaretçiler