Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sofuoğlu meclisteki iki saatini paylaştı

AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu, meclisteki odasında ağırladığı ziyaretçileriyle görüştüğü görüntü kaydını sosyal medya hesabından paylaştı.

09:21   |   06.12.2018
Haber Resmi


MEDYABAR.COM-:Eski ünlü motosikletçi ve AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu mecliste bulunan odasında vatandaşlarla görüştüğü görüntü kaydını sosyal medya hesabından paylaştı.


Milletvekili Kenan Sofuoğlu, makam odasında ağırladığı ziyaretçilerin yer aldığı görüntülerinin 2 saatlik bölümünü hızlandırılmış bir şekilde paylaştı.


Sofuoğlu'nun payşatığı bu paylaşım sosyal medyadaki takipçilerin ise ilgisini çekerek büyük beğeni aldı.


Kenan Sofuoğlu görüntünün altına şunları yazdı: "TBMM'deki makam odamızda sadece 2 saatimizi sizinle paylaşıyorum. Talip olmadığım ve maaşına dokunmaığım bu makamın hakkını vermek için imkanlarının yettiği kadarıyla hizmet etmeye çalışıyorum"

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 51192 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1631 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
SinanK
06.12.2018 12:38
Adamı zorla vekil yaptılar ya la ... Kenan bey sizde vekilliği kabul ettiğinize göre 2 saatlik video ve misafirleriniz veya maaşınız bir vatandaş olarak beni ilgilendirmiyor ben vatandaşım sizde vekilim iseniz yaptığınız hizmetlere bakarım seçimler üzerinden kaç ay geçti kenan abi vekil olduktan sonra sakarya'da şu yoktu gündeme getirdi ve bunları elde edebildik diye hiç bir proje yok inşallah ta ben görememişimdir he eğer ben sporcuyum siyaset uzmanlık alanım değil diyorsanız da istifa edebilirsiniz buda bir hizmettir.
Online Ziyaretçiler