Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Canberk ve Oğuz'dan öğrencilere ziyaret

Sakaryaspor'un iki başarılı futbolcusu Canberk Ömer Özdemir ve kaleci Oğuz Çalışkan Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu öğrencilerini ziyaret etti.

13:51   |   06.12.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi

Spor264'ün haberine göre, TFF 2.Lig'de 35 puanla lider olan temsilcimizde başarılı futbolcular Canberk ve Oğuz öğrencilerle buluştu. Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu'na ziyaret eden iki futbolcu kendilerine yöneltilen soruları cevapladı. Öğrencilerin coşkulu karşılamaları ve tezahüratları ile karşılaşan futbolcular hallerinden oldukça memnun olduğu gözlemlenirken fotoğraf çekilmeyide ihmal etmediler.


Sakaryaspor'un sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, "Futbolcularımızdan Canberk Ömer Özdemir ve Oğuz Çalışkan, Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu'nu ziyaret ettiler. Futbolcularımız karşılaştıkları tabloyu şaşkınlıkla karşılayıp, yaşadıkları duygunun kelimelerle tarif edilemeyeceğini söylediler." ifadelerine yer verildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 48525 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2305 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sakaryalı
06.12.2018 15:10
Çok güzel görüntüler bunlar ya.. Sakarya halkı, çocuğuyla, yaşlısıyla kenetlendi.. Bu sene yolun sonu inşallah şampiyonluk.. Samsunspor maçında o stat dolmalı.. İlçelerden,semtlerden ve merkezden belediyeler otobüs kaldırmalı... Haydi Sakarya takımına sahip çık..
Ahmet ay
06.12.2018 14:25
Şehir kenetlendi bundan sonra her maç full tribun oynarız..İlk maç Samsunspor göreceksiniz atmosferi superlig takımları gıpta ile bakacaktır.Samsunspor maçında bu futbolculara şehir ekstra bir motive etmek için belediyeler büyükşehir siyasiler işadamları prim dopingli sağlanmalı ortak havuz oluşturulmalıdır.16 belediye var 10 bin TL verse 160 bin yapar motive edelim,işadamlarından destek bekliyoruz
Online Ziyaretçiler