Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Özüm: "Belediyecilik vizyon ve cesaret ister"

Ak Parti Adapazarı Belediyesi Başkan Aday Adayı Rıdvan Özüm, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Başkanı ve iş adamı Talip Kuriş ile bir araya geldi.

13:54   |   06.12.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Ak Parti Adapazarı Belediyesi Başkan aday adayı Rıdvan Özüm, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Özüm, SATSO Meclis Başkanı ve iş adamı Talip Kuriş ile bir araya geldi. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette seçim süreci hakkında bilgiler veren Özüm görev verilmesi durumunda hayalinde ki Adapazarı'nı anlattı. Özüm, hedefinin kent sakinleriyle şehir arasında bir aidiyet bağı kuracak hamleler yaparak şehre sahip çıkmak olduğunu söyledi. Kuriş ise, şehir aidiyetinin çok önemli olduğuna vurgu yaparak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip Özüm'e başarılar diledi. 


Adapazarı'nın adından da anlaşılacağı üzere bir kimliği olduğunu ve bu durumun aidiyet duygusuyla perçinlenerek marka oluşturabileceğini belirten Rıdvan Özüm, "Hedefim Adapazarı sakinleriyle şehir arasında bir aidiyet bağı kurmak. Şehrimizin adı ticaretten geliyor. Adapazarı'nın bölgenin ticaret merkezi olması için küçük dokunuşlara ihtiyaç var. Bununla alakalı hazırlıklarımı yaptım. Şehir kimliği, aidiyet duygusu bize yaşam kalitesinin artırılmasında rehberlik edecek. İnsanların yaşadığı yere aidiyet duygusuyla bağlanması lazım. Aksi takdirde şehir hep küçük kalır. Bir yandan vatandaşa sunacağımız hizmetin kalitesini yükseltirken diğer taraftan şehir aidiyeti için çalışmalar yapacağız" dedi. 


Başkan aday adayı Rıdvan Özüm şehrin turizmden hak ettiği payı alamadığına değinerek, "Sakarya'nın birçok şehre göre avantajları var. Yaylası, dağı, ovası, denizi, gölü. Bu doğal güzellikleri öne çıkarabilecek projeler üretebiliyor olmamız gerek. Belediyecilik vizyon ve cesur kararlar almayı gerektirir. Belediye başkanlığı görevi nasip olursa hayata geçireceğim projeler beni heyecanlandırıyor. Adapazarı böyle kalmamalı, il merkezimizin küçük ama etkili dokunuşlar ile yenilenmesi gerekiyor. Tarım şehriyiz diyoruz ama tarımla ilgili sıkıntıları çözüme kavuşturamıyoruz. Bu konularla ilgili de çözüm üretmek çözümün parçası olmak durumundayız. Şehrimizin değerine değer katacak çok sayıda plan ve projemiz var. İmrenerek bakılan şehirlerden birisi olmamız o kadar zor değil. Yeter ki inanalım" diye konuştu. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 33551 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2138 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ak Parti
07.12.2018 14:24
Başkanım hayırlı uğurlu olsun Belediye Başkanlığınız. Sonuna kadar hakettiniz. Allah yardımcınız olsun
Seyhan sevinç
07.12.2018 14:22
Belediye tek iş çözen, her konuda tek bilgiye sahip ve cesaretli olan sizsiniz.6-7 kişiye oradan oraya gönderildikten sonra sizin yanınıza gidip 5 dakikada işimi çözen sizdiniz Başkanım Allah razı olsun sizden ve tekkk hak eden sizsiniz.
Levent ŞANLI
07.12.2018 14:15
Başkanım, Belediyecilik alanında hiçbir bilgisi olmayan kişilerin dediklerine aldırış etmeyin. 10 Belediye Başkan Yardımcısı 1 Başkan etmeyeceğini bilmeyenlere yapılan yada yapılmayan herşeyin Belediye Başkanının idare şeklini yansıttığını bilmeyen sadece yazmak için yazanlara hiç aldırış etmeyin. Rabbim nasip etsin ve görsünler nasıl Belediye Başkanı olunur ve neler yapılır. Rıdvan Başkanım her daim yanınızdayız.
Astala vista
06.12.2018 22:02
Allah aşkına bugüne kadar ne vizyonu Ne cesareti yaptınız yahu Aynı gemide siyaset yapıyorsunuz al birini vur ötekini misali
vatandaş
06.12.2018 18:32
yine aldı beni bi gülme ... gerçekten çok doğru bir söz vizyon ve cesaret ister.. yok ya gülmekten alamıyorum kendimi
Kuzeyli
06.12.2018 16:31
Kaç dönemdir bu Belediyeyi siz yönetiyordunuz size hizmet yapmayın mi dediler yapsaydınız ne yaptınız bir Adapazarlı olarak şehrin serdivana kaymasıni seyrettiniz bırakın da bu işleri daha iyi yapacak birisi olan MUTLU ISIKSU Gelsin ve yapilacak hizmetleri basindan takip edersiniz selametle aydınlık günler çok yakın
Online Ziyaretçiler