Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Prof. İmamoğlu'ndan Anka Koleji öğrencilerine seminer

SAÜ'lü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdulvahit İmamoğlu, Anka Eğitim Kurumları'nda Gençlik Döneminde Kimlik Oluşumu ve Adalet kavramı ile ilgili seminer verdi.

17:49   |   06.12.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Anka Eğitim Kurumları Kampusu Konferans Salonunda gerçekleşen seminerin konuğu birçok kitap yazarlığının yanında özellikle Mehmet Akif Ersoy araştırmaları, yazı ve kitap yazarlığı ile tanınan bilim adamı Profesör Dr. Abdulvahit İmamoğlu idi.

Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen Profesör Dr. Abdulvahit İmamoğlu, Gençlik Döneminde Kimlik Oluşumu üst başlıklı (Adalet) kavramı ile ilgili öğrencilere bir seminer vererek, tarih boyunca İslamiyet ve Türk Tarihinde adalet kavramının anlam ve öneminden bahsetti.

Fatih Sultan Mehmet, Mehmet Akif Ersoy gibi birçok Türk büyüğünden örnekler veren İmamoğlu, Sakarya İli dahil, Ulusal ve Uluslararası alanda etkileyici yayın ve seminerleri ile tanınıyor.

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi olan  Profesör Dr. Abdulvahit İmamoğlu, "Gençlerle bir arada olmak, onlara faydalı bilgiler kazandırmak, Tarihini ve Atasını bilen nesiller yetiştirmek çok önemli, Anka Eğitim Kurumlarının başarılarını yakından takip ediyorum, bu güzel kampusun konferans salonunda öğrenciler olmakla mutluluk verici" dedi.

Kurucusu, Eğitim Camiasının yakından tanıdığı Matematik Profesörü Murat Tosun daha önceleri de Dünya çapında isim yapmış, Bilim adamlarını, Yazar ve Eğitimcileri okullarında misafir etmişti. Her yıl artan eğitim kalitesinin yanı sıra bu alanda öğrencilere yararlı seminer çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 48735 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1542 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler