Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 18 Aralık Salı. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:27   |   18.12.2018
Haber Resmi
Bizim Sakarya

SİYASET DEFTERİ KAPANDI

Toçoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanlığını devrettikten sonra düşündüğü yaşamı, "Hiçbir planım yok. Siyaset defterini kapattım. Çoluğumla çocuğumla vakit geçireceğim" diyerek anlattı. 


Yeni Sakarya

NEFES KESEN OPERASYON

Baba ve oğluna silahlı saldırı düzenleyen şahıs ailesi ile kaçarken Bursa'da yakayı ele verdi. Sorgulanmak üzere Sakarya'ya götürmek için emniyetten çıkarılan şüpheli, gazetecilerin sorusuna, "İstersen aynısını sana da yaparım" diye tepki gösterdi.


Sakaryahalk

SİLİNDİR GİBİ EZDİLER!

Sakarya'da yaşayan ve bütün ülkeyi sarsan vahşetin tanığı Sibel Mumlu medyada çıkan haberlerle ilgili olarak cevap hakkını kullandı. Ulusal ve yerel gazetelerin olayı yanlış verdiğini ifade eden acılı eş Mumlu, "Biz kimseyi kovalamadık. Tam tersine kaçtık. Kaçtık ama başaramadık" dedi.


Yenigün

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un gündemde tuttuğu depreme dayanıksız 21 okula yönelik mecliste yaptığı açıklamada, 9 okulun daha güçlendirilmesi için ihaleye çıkılacağını açıkladı.


Adapazarı Akşam Haberleri

ÖZKOÇ SORDU BAKAN YANITLADI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sakarya'da hasarlı olduğu iddia edilen 21 okulun durumuna açıklık getirdi. Selçuk, 7 okul binasının yıkıldığını, 5 okul binasının güçlendirildiğini 9 okul binasının ise güçlendirilmesi için 2019 yılında ihaleye çıkılacağını açıkladı.


Adapostası

Siz siz olun 'yan baktın', 'yol vermedin', 'sana ne? " demeyin
ÖLÜRSÜNÜZ!

Sakarya'da son haftalarda medyana gelen yaralama ve cinayetlerin nedeni fındık kabuğunu daha doldurmayacak basit tartışmalardan kaynaklanması ürkütmeye başladı.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 178676 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1905 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler