Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Serdivan için flaş iddia! Zafer Kazan çekilebilir

İlçelerde ittifak yapıp yapmayacağı henüz kesinleşmeyen İyi Parti ve CHP'de hareketli günler yaşanıyor. İyi Parti Serdivan'da Aydoğan Arslan'ı aday göstermek isterken, CHP adayı Kazan ile yarışmak istemiyor.

22:47   |   30.12.2018
Haber Resmi

MEDYABAR.COM

Sakarya'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ittifak yapan CHP ve İyi Parti'de gözler kimin çatı aday olacağına çevrildi.

İyi Parti'nin göstereceği adayı destekleme kararı alan CHP Genel Merkezi, ilçeler için henüz karar vermedi.

CHP ve İyi Parti'nin ilçelerde ittifak yapıp yapmayacağı henüz bilinmezken Serdivan için çok ilginç ve ciddi bir iddia ortaya atıldı 

İddiaya göre; güçlü isimlerle yola çıkarak CHP ile güç birliği yapmak isteyen İyi Parti Serdivan Belediye Başkan adayı olarak Aydoğan Arslan'ı istiyor. 

Aydoğan Arslan'ı Serdivan'dan aday göstermek isteyen İyi Parti, CHP'nin Serdivan adayı Zafer Kazan konusunda kararsız kaldı.

Yine iddiaya göre Arslan'ı Serdivan Belediye Başkan adayı olarak öneren İyi Parti kurmayları, Zafer Kazan'ın çekilerek Arslan'ın ittifak adayı olmasını istiyor. 

CHP bu teklifi ne cevap verecek, ilçelerde ittifak olacak mı merakla bekleniyor. 

Arslan'ın Kazan'a göre daha avantajlı olduğunu iddia eden İyi Parti kurmayları, Serdivan'da ülkücü oyların alınmasının önemine dikkat çekiyor. Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 26283 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 12228 kere okundu
YORUMLAR 14 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Bosver
04.01.2019 20:15
Bence de cekilmeli Serdivan teşkilatını parti üyesi olmayanlara teslim etmişler. İntranet sistemi bile onlarda. Yazik.
Bosver
04.01.2019 20:08
Bence de cekilmeli Serdivan teşkilatını parti üyesi olmayanlara teslim etmişler. İntranet sistemi bile onlarda. Yazik.
ergün yanbul
31.12.2018 14:56
hd cp ip ülke bunun neresinde.
Salih YILMAZ
31.12.2018 12:46
Yanlış bir hamle olur. Zira Zafer bey, CHP'li kimliğinin ötesinde Sakaryalıların uğradığı haksızlık ve hukuksuzluklara karşı daima onlarla omuz omuza olan, yılmadan yorulmadan keyfi ve adaletsiz uygulamaların karşısında yer alan ve diğer başkanların bugüne kadar hayal dahi edemediği Serdivan'ı değil Sakarya'nın, Türkiye'nin gözde ilçesi haline getirecek projeleri ile tanınan birisi. Zaten şuanda bu özellikleri ile birkaç adım önde. Aydoğan Bey de çok değerli bir siyasetçi ve memleketin menfaati için her türlü fedakarlığı yapabilecek bir insan. Bu sebeple Aydoğan Bey'in ve İyi partili dostlarımızın Zafer Bey'i destekleyeceğinden şüphe duyulmaması gerekir.Çünkü ortak amaç daha mutlu bir Türkiye daha mutlu bir Serdivan!
Memo
31.12.2018 09:36
Anlayacağı dilde konuşursan iletişim kurarsın. Ona dinden,ümmetten bahset. Okşa ruhunu.. Yedi ceddimizden, sahabeyi kiramdan ehli sunnetten vs.. Bunlar prim yapıyor paşam.
Ali Asker
31.12.2018 08:42
Aydoğan Aslan bu zamana kadar neden kazanamadığı ortada. Gerçek mhpli değildi işte devşirme iyi parti.
Serdivanlı
31.12.2018 08:30
Aydoğan ARSLAN geçmişinde kıl payı kaçırdığı Serdivan belediyesini bu sefer alabilir. Düzgün bir karakterdir, toplumun her kesimini kucaklayabilir. Belediyelerde şahıs önemlidir herkes gerekirse gitsin adayını birebir tanısın.
send işçi
31.12.2018 01:28
ikisi bir olup yine seçime gitse serdivanda ak parti bırakın ceketi donla bile alır. bunları kim gazlıyo bilmem ama .d
Yalan
31.12.2018 01:08
Yalan haber
Başkan BALABAN
31.12.2018 00:07
Serdivan hasta , doktorunu bekliyor... Cumhur İttifakı millet aklı Dr.Hasan BALABAN
Adalı
30.12.2018 23:57
SERDİVAN AYDOĞAN BEY İLE İYİ OLACAK İNŞALLAH
Atilla CENGİZ
30.12.2018 23:37
Büyükşehire aday bulamayan ve bulamayacak olan iyi parti, Sayın Arslan ında aday olmayacağını çok iyi biliyor olmasına rağmen, Sakarya halkını kandırırcasına asparagas haberlerle günlük siyasete devam ediyor. CHP karşısına hiç bir ilçede aday çıkaramazlar. Oy oranları ortaya çıkar %1,5 tan <. Büyük adamların büyük siyaseti olurken diğerlerinin, yarın olmayacakmış gibi günü kurtarma çabası olur. Tek çare Büyükşehir adayı atanmış il başkanı olur. Arada bide il kongresi yapması lazım. Mahkeme kararı var. Kongreyide kazanamazda. Mülk kalır kadı gider derler siyasette. Dünki parti, Mülk de olmayınca meclis üyesi aday adaylarına bir bakın. Başkan adaylarına bakın. Siz bomba varları ilçeleri bi bırakında büyükşehire aday kim. Hayaller Paris
Hüsrev Şafakoğlu
30.12.2018 23:30
Serdivan da ister Aydoğan Aslan ister Zafer Kazanla girilsin sonuç belli. Millet ittifakının kazanma ihtimali %0 boş yere kavga dövüş. Secim yapmakta saçma. İstediğiniz kadar çalışın allem edin gallem edin sandıkta yine Akp çıkacak. Adamlar Serdivan gibi değerli arazileri çok olan bir yerde parsayi kimseye yedirmezler. Bu CHP ve İyi partiyide anlamak imkansız . Sanki ülke çok demokratik sanki herşey süper hiçbir şey yokmuş gibi seçim havalarindalar.Ulkenin anası ağlamis herşey her yer tarumar olmuş. Yok zafer kazanmı aday olsun Aydoğan aslan mi?
Niyazi Kalkandelen
30.12.2018 23:14
Sn Aydoğan Arslan bey değerli bir siyasetçidir fakat Girdiği hiçbir seçimi kazanamamış en son milletvekili seçiminde 2.sıradan seçilememiş birisidir ve siyaseten yıpranmıştır.Serdivanda seçime kesinlikle siyasetin yeni yüzü olan Zafer Kazan bey ile girilmelidir.Oy isteniyorsa aday zafer bey olmalıdır
Online Ziyaretçiler