Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Alt geçitte aydınlatmalar çalışmıyor

Medyabar.com ihbar hattına gelen şikayet mesajında Adnan Menderes Caddesi'nde bulunan alt geçitte yaklaşık 2 haftadır aydınlatmaların çalışmadığını ifade eden vatandaşlar tepki gösterdi.

14:02   |   06.01.2019
Haber Resmi

MEDYABAR.COM-: Medyabar.com WhatsApp İhbar Hattına (0533 615 0224) gelen şikayet mesajında şehir merkezinde bulunan Adnan Mendres Caddesi üzerindeki alt geçitti yaklaşık 2 haftadır aydınlatmaların çalışmadığı iddia edildi.


Durumdan şikayetçi olan vatandaşlar yetkililere seslenerek çözüm bulunmasını istedi.






Gelen şikayet mesajında, "Alt geçit magdurlarindaniz yaklasik 2 haftadır elektrik aydınlatmaları yanmıyor aramamıza rağmen tamam ekipleri yönlendirdik diyorlar ne gelen var ne giden şehir merkezindede aydınlatmaları yakmak bu kadar zorsa Allah köylerde oturanların yardımcısı olsun" ifadeleri yer aldı.





Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 167252 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1584 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Fatih Macit
06.01.2019 14:15
Şehir artık hiç kimsenin umrunda değil gibi, yazık oluyor SAKARYA mıza..
Online Ziyaretçiler